Redaktor: Karel Korec


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

11.03.2020 15:07 0

Jako expert pro 17. kolo krajského přeboru byla zvolena Natálie Kočerová, dvorní fotografka týmů SK Jankov a TJ Sokol Lipí.

Článek

V posledním přípravném zápase Junior nestačil na Čimelice

11.03.2020 07:57 0

V rámci turnaje ve Strakonicích byla k vidění zajímavá přestřelka, na jejímž konci byli díky drtivému závěru šťastnější hosté.

Článek

Čimeličtí v přípravě narazili v Sousedovicích

03.03.2020 09:39 0

Zápas se Čimelickým nepovedl asi zcela dle jejich představ, zejména díky tomu, že k zápasu dorazili v osmi lidech. I přes výpomoc hráli celý zápas o deseti, a to se na hče i výsledku projevit muselo.

Článek

Zápasy Junioru v rámci zimního turnaje ve Strakonicích

03.03.2020 08:58 0

Juniorští mladíci na turnaji pokračují ve střídavých úspěších. Zatímco před týdnem přejeli vlastní dorost, Vimperští byli o týden později nad jejich díly.

Článek

Táborsko B finišuje s přípravou na jaro

03.03.2020 08:22 0

Další přípravné zápasy Táborsku nevyšly zcela dle jeho představ. Nicméně od toho tyto zápasy jsou, aby se zavčasu odhalily nedostatky ve hře. Zdá se, že Táborští musí zabrat zejména v ofenzivní činnosti.

Článek

Čimelice si k přípravnému zápasu pozvaly TJ Žichovice

18.02.2020 10:17 0

Ani Čimeličtí nehodlají usnout na vavřínech a pilně se připravují na jarní čast soutěže. Čekají je nelehké boje a každý kvalitní přípravný zápas jim pomůže dobře se na sezónu připravit.

Článek

Junior Strakonice si v přípravě neporadil s divizními Katovicemi

18.02.2020 09:53 0

Strakoničtí mladíci chytili ke konci podzimní části slušnou formu a doufají, že jim tato vydrží i do jarních těžkých bojů. Jejich formy přijely otestovat divizní Katovice a ty si tentokrát s přehledem s domácími hráči poradili

Článek

Příprava FC MAS Táborska B probíhá v plném proudu

18.02.2020 08:56 0

Béčko Táborska neodehrálo úplně špatný podzim, leč usnout na vavřínech je asi to poslední, co by činovníci klubu potřebovali. Příprava se rozjela na první obrátky a s ní přišly i první změny.

Článek

Zimní turnaj ve Strakonicích

28.01.2020 09:53 0

V rámci zimního turnaje sehráli stakoničtí mladíci první letošní ostrý zápas se Sousedovicemi

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 27.11.2019 08:26 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

"Schopnost podřídit se týmu je základním atributem každého dobrého fotbalisty", říká hráč 15. kola KP mužů - Jakub Barda

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 22.11.2019 08:03 0

Hráčem posledního podzimního kola KP mužů byl zvolen Tomáš Smékal z SK Jankov. Ale jelikož jsme Tomáše nedávno vyzpovídali, s jeho laskavým svolením jsme oslovili druhého v pořadí, a tím byl Jakub Barda z Milevska. Jeho krásný gól proti Táborsku určitě snese ta nejpřísnější měřítka, a tak jsme rádi, že můžeme udělat rozhovor s takovým ostrostřelcem. 

Reportáž

Domácí vyválčili body naděje, jaro ukáže, zdali to bude stačit


Beznadějně poslední Sezimovo Ústí hostilo borce z Oseku, kteří si v minulém kole vyšlápli na Protivín. Očekávala se jednostranná záležitost a úvod zápasu všemu nasvědčoval. Ale domácí se dokázali zmátořit, zápas otočit a snad silou vůle ho dovést k vítezství. Nicméně pokud chtějí domácí borci udržet svou příslušnost ke KP, budou muset mít jejich výkony na jaře diametrálně odlišnou úroveň.


Reportáž

Domácí žehrali na svou bídnou koncovku, hosté zejména v první půli vytěžili z minima maximum


Hosté přijeli na půdu neoblíbeného soupeře s cílem napravit své zaváhání z předchozího kola s Juniorem. Domácí dle očekávání v minulém kole nestačili na vedoucí Olešník a před pauzou se chtěli spravit sebevědomí s týmem, proti kterému se jim doma vždy dařilo. Leč tentokrát se předpoklady nenaplnily a produktivnější hosté si odváží všechny body. Dlužno dodat, že jim k tomu výraznou měrou dopomohli domácí, kteří v první půli spálili, co mohli.


Reportáž

Hosté potvrdili svou formu a vyloupili Svépomoc


Táborsku poslední zápasy moc nevychází, a tak domácí borci doufali, že to v posledním letošním zápase zlomí. Vzduchotechnici ale po nejistém začátku soutěže začali sbírat body a svou dobrou formu potvrdili i na hřišti soupeře. Zápas nepřinesl mnoho šancí a z těch mála, které se urodily, dokázali hráči skórovat.


Reportáž

Domácí zastihl konec podzimní části v útlumu, za bod mohou být ještě rádi


Zápas skončil pro mnohé možná překvapivým výsledkem, ale byli to hosté, kteří měli blíže k vítezství. Protivínští rozhodně uvítají podzimní přestávku, jejich výkony měly sestupnou tendenci. Naopak hosté by možná rádi ještě nějaké to kolo odehráli, jejich forma graduje. Nebýt fantastických zákroků domácího gólmana, odvezli by si všechny body.


Reportáž

Junior nenavázal na předchozí výkony, fotbalovější hosté si po zásluze odváží všechny body


V závěru podzimní části se mladíci z Junioru fotbalově zvedli a začali sbírat body. V posledním zápase podzimu chtěli svou formu potvrdit, ale soupeřem jim byl druhý tým tabulky, který rozhodně body nerozdává. I přes snahu domácích se projevila zkušenost krumlovského favorita, který zakončil sezónu zaslouženou výhrou.


Reportáž

Lom se utrhl ze řetězu a ničí jednoho soupeře za druhým


Domácím v posledních kolech nevychází vůbec nic a pro spravení sebevědomí před podzimní přestávkou si nemohli vybrat horší tým. Rozjetý Lom svého soupeře doslova zdemoloval a opět na tom měl výrazný podíl šestigólový střelec z minulého kola D. Neužil, který zatížil konto domácích čtyřmi zásahy.


Rozhovor

Největším naším soupeřem jsme my sami, říká hráč 14. kola KP mužů, David Neužil

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 14.11.2019 08:05 0

Kdo jiný by měl vyhrát cenu o nejlepšího hráče 14. KP mužů, než David Neužil, autor 6 gólů v jednom zápase? Fanoušci napříč kluby ocenili jeho výkon a s velkým přehledem se David oficiálně stal hvězdou minulého kola.

Celkový počet článků: 110