Redaktor: Karel Korec


Rozhovor

Vyhrát tuto anketu je pro mne čest, ale zároveň to znamená povinnost přispět do klubové poklady, směje se Lukáš Němeček, hráč 7. kola.

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 19.09.2019 09:30 0

Hráčem 7. kola KP mužů se po boji stal Lukáš Němeček z Junioru Strakonice. V lítém boji nakonec předčil svého soupeře z Olešníky, Martina Nývlta. Ocenění přichází v době, kdy se Junior po špatném začátku pomalu zvedá a je tak trošku odměnou celému týmu za jeho práci. Nicméně dnes je pozornost upřena na Lukáše, který je dle našich čtenářů hlavní hvězdou proběhnuvšího kola.

Reportáž

Zápas vítěze neměl, nevyhráli ani hráči, ani fotbal


Zápas nabídl snad vše, jen ne fotbal. Domácí potvrzovali, proč se jim tak těžko dávají góly, Osečtí asi neměli zcela svůj den a mohli hrát jen to, co jim domácí dovolili. Z této kombinace se sotva mohla zrodit nějaká ofenzivní podívaná a diváci mohli být rádi, že alespoň padly nějaké branky. Kaňkou na utkání je zranění hostujícího J. Hocha, který musel být odnesen na nosítkách.


Reportáž

Jiskře do poslední dobou venku moc nejde, přenechali všechny body nadšeně hrajícím domácím


Junior v minulém zápase získal svůj první bod a v šestém kole si dokonce vyšlápl na tým z popředí soutěže. Hosté v druhé půli nepodali dobrý výkon a v konečném součtu to znamená první vítězství Junioru v soutěži. Třeboňští nezvládají závěry zápasů, již podruhé v krátké době obdrželi rozhodující gól v posledních minutách zápasu.


Reportáž

Olešník potvrdil pozici nejlepšího týmu soutěže, snaživým hostům nedal šanci


V Olešníku na sebe narazila fotbalově vyspělá mužstva. Domácí fanoušci byli zvědaví, zda zvítězí fotbalová zkušenost domácích či dravé mládí hostujícího celku. Nakonec přeci jen zkušenosti předčily mládí, ale hosté se nemusí za svůj výkon stydět, i když výsledek pro ně moc lichotivý nebyl.


Reportáž

Čimelice pokračují na vítězné vlně


Rudolfovští sbírají především remízy a na datumu jejich posledního vítězství se pomalu usazuje prach. Ani v tomto zápase se příliš nepředvedli, a tak odjíždějí s prázdnou. Jejich soupeř se naopak dostává do formy a od začátku si šli pro tři body.


Reportáž

Vzduchotechnici další remízu nepřidali, z horké soupeřovy půdy si odváží těsnou prohru


Čekal se vyrovnaný zápas, což se potvrdilo. Hosté cítili křivdu z posledního domácího zápasu a chtěli ztracené body získat venku, což se ale nepovedlo. Dá se říci, že nevyhrál ten lepší, ale ten šťastnější.


Reportáž

Hosté nedali Blatenštím šanci a v klidu si dokráčeli pro vítězství


Blatná po debaklu v Třeboni chtěla napravit své zaváhání. Ale v cestě jim stál prozatím jeden z nejlepších celků přeboru. Domácí nedokázali odolat silné ofenzivě Protivínských a podruhé za sebou inkasovali čtyři branky, navíc již dva zápasy neskórovali.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

13.09.2019 09:02 0

Příští kolo slibuje hned několik zajímavých duelů. Bude mít náš Expert, pan Křišťál z Protivína, dobrý odhad? Tipujte spolu s ním.

Rozhovor

Jan Hoch vzkazuje dětem, hrajte fotbal! A proč právě tento sport? To je přeci jasné, je to ten nejkrásnější sport na světě, vysvětluje Honza

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 11.09.2019 21:22 0

Hráčem 5. kola byl celkem jednomyslně zvolen Honza Hoch z Oseku. Do pozice nejlepšího hráče kola ho vystřelil jeho nezapomenutelný gól z poloviny hřiště proti Čimelicím. Nicméně dlužno přiznat, že Honza rozhodně není mužem jednoho okamžiku. Od začátku sezóny podává nadstandardní výkony a se svým parťákem Jakubem Říským jsou postrachem všech obran.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

 Jihočeský | Krajský přebor
Jihočeský 09.09.2019 23:14 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Střelecký koncert M. Průchy zajistil domácím plný bodový zisk


Domácí po nešťastné prohře v Lažišti chtěli napravit své zaváhání. Proti nim stál však houževnatý soupeř, který si zakládá především na fyzicky náročném stylu hry. Blatná 3 kola neprohrála a doufala v prodloužení série.


Reportáž

Kvalitativně nadprůměrné utkání pro sebe v závěru rozhodli domácí


V Protivíně proti sobě nastoupila mužstva s dobrou formou. Lažiští dvě kola po sobě neokusili hořkost porážky, avšak domácí krom zaváhání v Olešníku byli vždy stoprocentní. Navíc jejich útočná síla je obdivuhodná, a tak se čekal zajímavý duel.


Reportáž

FOTO: Sázka na remízu se vyplatila


Utkání bezezbytku naplnilo předzápasové prognózy. Domácí díky čtvrté remíze potvrdili svou pozici remízového krále podzimu, Jankovští předvedli precizní defenzivní činnost a po právu jsou nejlépe bránícím mužstvem sezóny.


Reportáž

VIDEO: Hochův parádní gól z půlky! Čimelice dokonaly obrat a neoblíbeného soupeře obraly o všechny body


Postavení týmů v tabulce před zápasem favorizovalo tým domácích, kteří mají s navíc Čimelicemi aktivní bilanci. A i úvod zápasu byl v režii favorita. Avšak v průběhu zápase ukázali Čimeličtí velké srdce a bojovnost a po zásluze si odvážejí domů první letošní vítězství.


Reportáž

Junior překvapivě loupil v Rudolfově a získal první bod v sezóně.


Nováček si z horké rudolfovské půdy zaslouženě přivezl domů bod a nebýt střelecké nemohoucnosti, a trošku i smůly na kopačkách, mohl pomýšlet i na plný bodový zisk. Nicméně předvedený výkon určitě vlil hostům optimismus do dalších bojů.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

04.09.2019 09:23 0

Pro páté kolo se Expertem stává paní Věra Hochová. Fotbal již dávno není jen mužskou záležitostí, a tak s radostí přenecháváme prostor k vyjádření i něžnému pohlaví.

Reportáž

Hosté udrželi neporazitelnost, jsou průběžným králem remíz


Domácí, kteří doposud nezískali ani bod, nutně potřebovali svou tristní situaci vylepšit. Soupeřem jim ale byl tým s dobrou defenzivou, který ještě neokusil hořkost porážky. A protože se střelci na obou stranách doposud neprobudili z letního spánku, nečekaly se žádné gólové hody.


Celkový počet článků: 33