16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vávrovice slavily šťastnou výhru

0

Vávrovice rozhodly o své výhře deset minut před koncem, když neproměněnou penaltu dorazil do brány Jan Schneider.

Remízové utkání se šťastnějším koncem pro hostující ekipu se odehrávalo v sobotu odpoledne v Opavě, kam zavítaly Vávrovice. Už ve 2. minutě spálil velkou šanci vávrovický šuter Filip Mrusek.  Domácí pak zahodili dva samostatné nájezdy. Vedení se ujaly Vávrovice ve 14. minutě, kdy chyby domácí defenzívy využil důrazný Filip Mrusek a střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre utkání – 0:1. Vávrovice mohly pak své vedení navýšit, ale byly neúspěšné. Domácí fotbalisté vyrovnali skóre v samém závěru poločasu střelou Lukáše Mařádka, jenž zamířila k tyči Košárkovy svatyně  – 1:1.

Ve druhé části se hrál fotbal nahoru dolů. Na obou stranách byla spousta nepřesnosti, ktere nelahodily oku náročného diváka.  Klíčový okamžik utkání přišel deset minut před koncem, kdy byl ve vápně faulován Martin Schoppik. Penaltu zahrával vávrovický Jan Lichovník. Jeho střelu ještě domácí brankář Fišer vyrazil, ale na dorážku Jana Schneidera už nestačil – 1:2. Opava se ke konci sice ještě snažila vyrovnat, ale šanci si naopak vypracovaly Vávrovice, ale tu lapil gólman Fišer. Vávrovice tak sezónu zakončily na třetím místě. Opava se musí spokojit se sedmým flekem.

FK Slavia Opava
Petr Čelůstka (trenér): Utkání by sice slušela remíza. Vávrovice měly snahu vyhrát, protože ještě mohly skončit na druhém místě. Hrál se slušný fotbal se šancemi na obou stranách.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér): Zápas byl vysloveně remízový. My měli více štěstí a výbornou sezónu jsme zakončili výhrou.

- J. Frank [-] - R. Holuša [-] - D. Fišer [-] , P. Kavan [-] , L. Mařádek [-] , R. Škrobánek [-] (83. D. Exner [-] ) , L. Šustak [-] , M. Mathias [-] , R. Jedlička [-] (51. D. Vaško [-] ) , V. Henčl [-] , I. Kratochvíl [-] (51. M. Vaněk [-] )

P. Košárek [-] - J. Štencek [-] , J. Schneider [-] - D. Kříž [-] (58. D. Galvas [-] ) , J. Morisch [-] , J. Lichovník [-] - J. Skalík [-] (57. M. Schoppik [-] ) , F. Mrusek [-] (90. L. Černý [-] ) - R. Schreiber [-] (80. A. Gebauer [-] ) , J. Morbitzer [-] , J. Laifert [-]

Hráči zápasu: R. Holuša - J. Schneider .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: KOMÁREK Milan - MEIER Milan, PINČEK Milan.