16.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Horažďovice si pohlídaly domácí půdu, Křimice k zakončení nepustily

4. M. Forman , 28. M. Forman , 32. M. Šafanda , 42. M. Forman , 69. J. Nauš , 71. J. Nauš
0

Po  zimní přestávce v Horažďovicích přivítali domácí hráči tým TJ Sokola Křimice, tedy mužstvo, které bylo na druhém místě podzimní tabulky 1.A třídy. Chladné počasí přilákalo do sportovního areálu na Lipkách 60 diváků.

Do poločassu si domácí vybudovali čtyřbrankový náskok

Horažďovické diváky potěšil hned v úvodu Michael Forman, který už ve 4. minutě vsítil vedoucí branku po přihrávce od Josefa Nauše, stav utkání tak byl 1:0. Zanedlouho si oba hráči role vyměnili, ale v tomto případě již Nauš úspěšný nebyl. Horažďovičtí hráči v prvních dvaceti minutách hosty přehrávali, v záloze dobře kombinovali Tomáš Jůda s Markem Šafandou. Hosté se stali nebezpečnými pouze mezi 20. a 30. minutou, kdy hostující Josef Kovačič dokonce nastřelil břevno. Domácí tým se však mohl spolehnout na jisté zákroky svého brankáře Jiřího Rybára a na ostrostřelce Michaela Formana. Ten se trefil po pohledných akcích v prvním poločase ještě dvakrát ve 28. a 42. minutě. Když navíc křimického brankáře Hinterholzingera překonal také Marek Šafanda v jedenatřicáté minutě, odcházeli horažďovičtí hráči v poločase do kabin spokojeni s výsledkem 4:0.

Konečný výsledek 6:0 byl pro Křimice "milosrdný"

Ve druhém poločase tým Horažďovic trochu polevil, ale dále kontroloval hru. Konečný výsledek 6:0 stanovil v 69. mininutě a 70. minutě svými góly Josef Nauš.

FK Horažďovice
Miloš Boř: "Konečný výsledek 6:0, který stanovil v 69. mininutě a 70. minutě svými góly Josef Nauš, byl pro hosty ještě milosrdný, neboť několik dalších vyložených gólových šancí horažďovičtí hráči zahodili."

J. Rybár [-] - J. Sova [-] (78. S. Šafránek [-] ) , J. Forman [-] , T. Greger [-] (75. K. Pivnička [-] ) - J. Janouškovec [-] , M. Šafanda [-] , T. Jůda [-] , M. Greger [-] , M. Šašek [-] (55. A. Vachuška [-] ) - J. Nauš [-] , M. Forman [-] (46. O. Chod [-] )

FC Křimice
V. Hinterholzinger [-] - J. Žilák [-] , M. Brousil [-] , V. Kuneš [-] , J. Vonášek [-] , A. Adam [-] , J. Zapoměl [-] , T. Čechura [-] , J. Kovačič [-] , M. Klement [-] , J. Šváb [-]

ŽK: 37. M. Forman , 47. O. Chod - 27. J. Šváb , 47. A. Adam , 89. J. Zapoměl .
Místo: Horažďovice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Plzák Martin - POHANČENÍK Pavel, ŠÁLKOVÁ Helena.