1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jakartovice vydřely výhru

73. M. Jurč , 77. M. Jurč - 24. R. Urban , 49. R. Urban , 80. R. Urban
0

Jakartovice potvrdily pozici týmu, kterému se lépe hraje na hřištich soupeřů. O této skutečnosti se přesvědčila rezerva Pusté Polomi, která sice zlikvidovala dvoubrankovou ztrátu, ale nakonec dostala těsně před konce rozhodující branku.

Urban načal svůj střelecký koncert

Utkání bylo spíše bojovné. V úvodu hosté zahodili několik tutových šancí. V nejvyloženější zaváhal Jakub Hlaváč Do vedení šliy Jakartovicev 24. minutě, když nedorozumění domácí obrany využil hrdina dne Radoslav Urban – 0:1. V dalším průběhu se hra odehrávala mezi šestnáctkami obou týmů.

Polom dokázala vyrovnat, ale Jakartovice strhly výhru na svou stranu

Z gólového pohledu byla druhá půle zajímavější. V 47. minutě zužitkoval přihrávku Tomáše Kukola Radoslav Urban - 0:2. Postupem času se začali prosazovat i domácí. V 73. minutě po sporně nařízené penaltě snižoval skóre Michal Jurč – 1:2. O čtyři minuty později vystřelil Michal Jurč a míč se štěstím doputoval za záda brankáře Aleše Kareše – 2:2. Zápas ale rozhodl v 80. minutě Radoslav Urban, který po přihrávce Jana Pekárka završil hattrick – 2:3. Hosté si v nervózním závěru už tři body nenechali vzít.

Sport-Club Pustá Polom B
Rostislav Halška (Pustá Polom B, trenér): Prvních deset minut katastrofa. Mohli jsme prohrávat klidně 5:0. Branku jsme v prvním poločase dostali po naší chybě. Ve druhém jsme hned dostali branku na 2:0. Pak se nám sice podařilo vyrovnat a mysleli jsme si, že jsme v laufu. Pak jsme po zbytečné ztrátě u uprostřed hřiště dostali třetí branku. Náš závěrečný tlak se končil před šestnáctkou a chyběla tomu finální fáze.

FK Jakartovice
Josef Martinka (Jakartovice, trenér): V první půli jsme byli lepším týmem. I na začátku druhé půle jsme byli lepší a vsítili druhý gól. Pak se hra postupně vyrovnávala a domácí začínali přebírat převahu. Po sporné penaltě snížili a pak se štěstím vyrovnali. Domácí pak nadále útočili, nám se ale povedl jeden brejk a strhli výhru na svou stranu.

M. Krystýn [-] - D. Kubala [-] , P. Bubík [-] , P. Sláma [-] , P. Kňura [-] - V. Hendrych [-] , J. Bruna [-] , M. Kotala [-] (50. J. Hendrych [-] ) , M. Jurč [-] - D. Schlossarek [-] , Z. Kačírek [-]

A. Kareš [-] - D. Stanke [-] (46. A. Kreisl [-] ) , M. Poštulka [-] , R. Holub [-] (42. L. Martinka [-] ) - J. Hlaváč [-] , T. Kukol [-] , O. Šimon [-] , M. Gaži [-] (55. D. Filip [-] ) , J. Pekárek [-] (88. D. Barták [-] ) - M. Janech [-] , R. Urban [-] (84. M. Sváček [-] )

ŽK: 29. J. Bruna , 57. Z. Kačírek , 68. P. Kňura , 84. D. Schlossarek , 86. J. Hendrych - 48. L. Martinka , 55. A. Kareš .
Hráči zápasu: M. Jurč - J. Hlaváč , R. Urban .
Místo: tráva B. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Žurek Jiří - Ručka Jakub, Bukovský Josef..