3.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

Chlumčany narazily, doma schytaly od Sušice bůra

30

Keramika vstoupila do sezóny dobře. Nedostávala góly a hned 6 jich vstřelila. Sušice ale přijela ale na jih Plzeňska výborně připravena a po povedeném druhém poločase slaví vysoké vítěství.

Zápas dvou týmu snažící se hrát pohledný fotbal začal vyrovnaně. Oba týmy chtěly využít svých rychlých křídel, a tak se hrálo převážně po stranách. Na gól se čekalo půl hodiny. Ale stál za to! Z obrovské dálky napřáhl ze standardky Ondřej Míčka a jeho projektil skončil až v síti za zády brankáře Hůly. Domácí ale v žádném případě nesložili zbraně. Naopak ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat a díky gólu Michala Němečka, který se mimochodem prosadil i ve třetím zápase nové sezóny, se šlo do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas už ale patřil výhradně hostům. Ti si vzali vedení zpět už po pěti minutách druhé půle, když se po samostatném úniku trefil Lukáš Hájek. Hostům do brány spadlo takřka vše, co na ní mířilo. V 64. minutě navýšil vedení hostů kapitán Tomáš Klíma. Deset minut před koncem to byl střídající Tomáš Krůs, který zuřitkoval přihrávku jiného střídajícího hráče Patrika Hubáčka, a upravoval na 1:4. Nepopulárního bura uštědřil domácím v poslední minutě svým druhým gólem Lukáš Hájek a poté, co Keramika ve dvou předchozích zápasech inkasovala pouze jednou, z domácího zápasu se Sušicí schytali hned pět gólů.

TJ Keramika Chlumčany
Jan Havlík, hráč: Utkání nikomu z nás absolutně nevyšlo a potřebujeme na něj co nejdříve zapomenout. Sušice vyhrála naprosto zaslouženě a tímto jí gratuluji. Sezóna je dlouhá a my se co nejdříve chceme vrátit na vítěznou vlnu.

M. Hůla [-] - J. Potočník [-] , L. Nohava [-] (63. L. Tomášek ml. [-] ) , M. Vojáček [-] , M. Němeček [-] , P. Šimána [-] , J. Hrdlička [-] , M. Kulhánek [-] (22. T. Hrdlička [-] ) , L. Milota [-] , J. Havlík [-] , D. Štolle [-]