28.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Bolevci vyhrála zápas skvělá druhá půle a skvělý Michal Bublík

24

Zápas dvou týmů s podobnými stsrosti ale s diametrálně odlišnou formou. Zatím co Bolevce se po zpackaném podzimu výsledkově zvedá, Mocntínu se vůbec nedaří a sbíra porážku za porážkou. A navíc mnohdy s velkým gólovym rozdílem. Výjimkou nebyl ani zápas na Bolevci. Tam byli Mochtínští dokonce první poločas lepší. Druhá půle ale patřila jasně domácím.

Lépe do zápasu vstoupili domácí hrači. Ti se dostali do tlaku na půlce Mochtína, a ten po chvíli vyústil v první gól. O ten se postaral Michal Bublík. Z vedení se ale Bolevec neradoval příliš dlouho. De facto v zápětí srovnal Jaromír Osvald. Počáteční tlak a vedení Bolevce jako by bylo zapomenuto. Od vyrovnání totiž byli lepší Mochtínští. Ti se dostávali do šancí, dokonce měli výhodu pokutového kopu. Žadná z mnoha velkých příležitostí ale gólem nekončila, a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 1:1

Domácí nastoupili do druhého poločasu s výrazně větším nasazením a zanedlouho byly vidět plody úsilí. V 55. minutě vrátil Bolevci vedení Michal Bublík, v 57. minutě navýšil na 3:1 Michal Bublík a aby toho nebylo málo, tak v 67. minutě skóroval znovu Michal Bublík. Čistý hattrick mu zkazil jeho spoluhráč Jan Hibler, který si v 62. minutě vstřelil vlastní gól. Góly poznamenaná obrana hostů inkasovala po gólech Ondřeje Šnajdra, Martina Zítka a dvou zásazích Michala Pelnáře ještě 4krát a nakomec z toho byl až potupný výsledek 8:2.

SSC Bolevec
Jakub Körner, brankář: Začátek zápasu se nám povedl a během několika prvních minut náš tlak vyústil v první branku, bohužel místo toho abychom přidali další, tak hosté z prakticky prvního protiútoku a po pěkne kombinaci vyrovnali na 1:1 a od te chvíle byli lepším týmem … vytvořili si několik nebezpečných standardních situací, které před prvním poločasem měli možnost zakončit PK, ale naštěstí nedali a tím nás udrželi v zápase. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a podařilo se nám vstřelit další dvě branky, hosté pak ještě zvládli snížit po nešťastné teči domácího hráče, ale poté skvěle hrající Bublik přidal svoji 4 branku v zápase a to asi definitivně rozhodlo. Poté jsme postupně po hezkých akci do rozhozené obrany soupeře přidali další branky. Pro hosty po prvním poločase krutý výsledek, ale ve druhém poločase byl náš herní projev jasně lepší a vítězství zcela zasloužené… skvělý výkon podal zejména Michal Bublik, který utkání zakončil se statistikou 4+2.