9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Dražejov sahal po bodech! Rozhodl Kuncl

25

Dražejov po zlepšených výkonech chtěl využít naopak špatné formy Střelských Hoštic, které z posledních pěti zápasů braly pouze bod za remízu s Bavorovem.

A domácí chtěli dát zapomenout špatné výkony, když od začátku zápasu měli míč více na svých kopačkách. Ve 28. minutě navíc dokázali vstřelit i první branku zásluhou Křivance. Poločas přinášel dál mnoho šancí, ale branka už do konce poločasu nepřišla i díky dobře chytajícím brankářům. Poločas tedy ovládly 1-0 Hoštice.

Druhý poločas přinesl vyrovnanou pasáž, která byla plná i na osobní souboje. Dražejov chtěl vyrovnat, ale dlouho nemohl žádnou ze svých šancí využít. Až do 79. minuty, kdy se prosadil Tomáš Hrčka a vyrovnal stav utkání. Domácí si ale ještě dokázali vzít vedení zpět! V 84. minutě dokázal záložník Kuncl najít recept na brankáře hostů Pojsla a Hoštice tak nakonec vybojovaly tři důležité body za těsné vítězství 2-1.