Jihočeský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Nakonec se ještě může smát i třetí Čkyně, říká hráč kola Milan Pešek

Jihočeský 26.05.2017 22:20

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Milan Pešek – SK Sedlec, střelec rozhodujícího gólu proti Lhenicím.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

25.05.2017 11:03

Na řadu přichází 23. kolo soutěže. Čeká nás například záchranářský zápas mezi Zliví a Vacovem B. První Sedlec zavítá k předposlednímu Záblatí. V minulém kole padlo 26 gólů, nejlepším střelcem byl Milan Glazunov – Sousedovice, který vstřelil hattrick. Celkem minulé kolo navštívilo 466 diváků, nejvíce ve Volyni, tam přišlo 120 lidí.

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

22.05.2017 12:18

Ve 22. kole jsme viděli čtyři výhry domácích, jednu remízu a dvě výhry hostů. Celkem padlo 26 branek, nejlepším střelcem kola se stal Milan Glazunov – Sousedovice, který vstřelil hattrick. Pouze dva brankáři udrželi čisté konto – Ivan Šteco z Volyně a David Tesař z Lažiště. K zápasům přišlo 466 diváků, z toho nejvíce tradičně do Volyně, kde místní hřiště navštívilo 120 diváků.

Reportáž

Tři červené ve Volyni

Zliv nastoupila proti Volyni ve velmi mladé sestavě, ukázalo se, že z Volyně se body lehce nevozí. Střeleckou hitparádu zastínily tři červené karty v zápase.

Reportáž

Vlachovo Březí uhrálo s Čkyní překvapivou remízu

Vlachovo Březí, hrající o záchranu dělá pro udržení se v I.B třídě hodně, v dnešním zápase ukopalo remízu proti Čkyni.

Reportáž

Netolice v deseti padly ve Vacově

Vacov B zvládl toto utkání vyhrát i kvůli tomu, že od 22. minuty hrál v početní výhodě.

Reportáž

Sousedovice nadělily domácím Strunkovicím pětku

Souboj týmů „S“ skončil jasným rozdílem hostů ze Sousedovic. První poločas ještě nevypadal na nějaký debakl, ale v tom druhém Sousedovice ukázaly svou sílu.

Reportáž

Oslabené Chelčice doma na body nedosáhly

Chelčice se v zápase musely potýkat s absencí šesti hráčů základní sestavy, a to proti Lažišti mohl být velký malér. Lažiště velice kolektivní výkon a odváží si tři body.

Reportáž

Vydřené body drží Sedlec v čele

Pro Sedlec by bylo nejlepší, kdyby již skončila sezóna, někdo se vrátí do sestavy a někdo zase vypadne. Sedlec nakonec s velkou porcí důrazu a štěstí získal domácí tři body.

Reportáž

Stachy se štěstím přehrály Záblatí

Záchranářský duel začal nervózně a diváci si museli počkat na první gól až do 72. minuty. Záblatí vedení nedokázalo udržet a Stachy se štěstím utkání otočily.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.05.2017 10:28

Už ťuká na dveře 22. kolo. K vidění budou zápasy např. mezi Volyní a Zliví, Chelčicemi a Lažištěm a mnohé další. V minulém kole se jedno utkání kvůli průtrži mračen neodehrálo, i tak padlo celkem 25 branek a přišlo 464 diváků. Nejlepším střelcem minulého kola se stal Jiří Pěsta z Lažiště, který vstřelil hattrick.

Rozhovor

František Hanzal, brankář Sedlece, už ani neví kolik má vychytaných nul v sezóně

Jihočeský 19.05.2017 16:07

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal brankář František Hanzal – SK Sedlec, který ve šlágru kola čaroval proti Čkyni.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Rozhovor

V mém věku to už více hraji hlavou a proto je pro mě běh na druhém místě, říká třiadvacetiletý Imrich Pinke

Jihočeský 16.05.2017 12:27

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Imrich Pinke – SK Čkyně, který z krajního obránce si připsal tři asistence v dohrávce 19. kola proti Vacovu B, kde jeho tým zvítězil 9:0.

Reportáž

Pro bouřku a průtrž se v Lhenicích nedohrálo

Kvůli bouřce a průtrži se nejprve utkání přerušilo, poté pro nezpůsobilou zaplacenou hrací plochu ukončeno ve 30. minutě.

SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

15.05.2017 11:05

Ve 21. kole se hrálo šest zápasů, duel mezi Lhenicemi a Stachy se nedohrál. I tak jsme viděli celkem 25 branek a přišlo 464 diváků, nejvíce do Čkyně, kde se odehrál šlágr kola, tam zamířilo neuvěřitelných 200 diváků. Nejvíce branek padlo na Lažišti, a to celkem devět. Nejlepším střelcem kola se stal Jiří Pěsta z Lažiště, který nastřílel hattrick.