Jihočeský | 1.B třída sk. B

Článek

Známe historicky první výherce cen v Tip lize! Kdo byl se svými tipy bezchybný?

25.09.2017 19:05

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak to už jste možná zachytili naši novinku – nově vám totiž mohou vaše tipy vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu.

Reportáž

Sousedovice nasázely bůra rezervě Vacovu

Sousedovice v minulém kole sice padly ve šlágru kola proti Čkyni, ale nic to na nich nezanechalo a rezervu Vacova jednoznačně přejely.

Reportáž

Lheničtí peckáři sedmi góly přehráli stašské králováky

Za pěkného dne babího léta a na krásném trávníku domácí vstupní nátlakovou ofenzivou přinutili hostující tým pouze k defenzivě a zaslouženě si v ní vytvořili dvougólový náskok (2:0), který při větší efektivitě mohl být i vyšší. Až za tohoto stavu, kdy Lheničtí polevili, Stašští vyrovnali hru, počali být útočně odvážnější a podařilo se jim vsítit kontaktní gól (2:1). V této fázi zápasu asi málo kdo předpokládal, že „králováci“ odjedou s debaklem. V samém konci prvního poločasu Lheničtí ale důležitým uklidňujícím gólem z penalty znovu utekli o dvě branky (3:1), aby v úvodu toho druhého přidali čtvrtou (4:1) a o vítězi zápasu bylo tak prakticky rozhodnuto. Zvláště, když následně do stašské sítě padl pátý gól (5:1) a v závěru utkání, kdy Stašští již rezignovali, ještě další dva, byl lhenický gólový nářez dokonán.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

25.09.2017 18:02
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Zazáříš v naší tipovačce? Nejlepší tipéři se nově mohou těšit na ceny od SportFotbal.cz!

23.09.2017 15:26

Tipujete na fotbalunas.cz prostřednictvím registrované sekce zápasy vaší oblíbené soutěže?  Tak to pro vás máme výbornou zprávu – už od tohoto víkendu až do konce sezóny se bude hrát každý víkend v naší TIP LIZE o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz!

Reportáž

Čkyně pustila Sousedovice do čela jen na týden

Na souboj dvou týmu bez ztráty bodu lákalo 5. kolo I.B třídy. Do Čkyně zajížděla Westra Sousedovice, v tabulce tyto týmy dělil od sebe pouze rozdíl jedné branky ve skóre, dal se tedy očekávat vyrovnaný fotbal. Ještě před samotným utkáním domácí předali dary našim oslavencům, třicítku slavil náš brankář Josef Kainc a padesátku oslaví 19. 9. legenda Čkynského klubu a člen VV klubu Václav Turek.

Reportáž

Zcela zasloužená plichta Lhenických na volyňském „horkém“ kolbišti

V emočně vypjatém utkání, k němuž velkou měrou přispívali domácí fanoušci a též i některými verdikty rozhodčí, se domácí po bezbrankové půli, za zmaru lhenických gólových šancí, v té druhé ujali vedení, aby hosté až v samém závěru zcela zaslouženě zařídili dělbu bodů

Reportáž

Strunkovice si pohrály s Cehnicemi

Domácí přehráli cehnický Sokol s velkým přehledem...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

19.09.2017 00:30
Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

12.09.2017 00:30
Reportáž

Sousedovice v divokém zápase nadělily Strunkovicím šestku

Už od prvních minut bylo vidět, kdo je pánem na hřišti, to se projevovalo postupně i na ukazateli skóre.

Reportáž

Po dvou vítězných zápasech doma v tom třetím tentokrát lhenický tým narazil na soupeře, který mu udělil lekci z účelnosti a efektivity i za přispění domácích předvedenou hru.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

07.09.2017 23:23

V 5. kole se můžeme těšit např. na zápas mezi Vl. Březí a Volyní, druhé Sousedovice vyzvou sedmé Strunkovice, nebo první Čkyně doma přivítá béčko Vacova. První zápas tohoto kola se odehraje v Cehnicích, kde domácí tým bude hostit Stachy, hraje se v sobotu 9. 9. od 13:30. Dorazte na zápasy v hojném počtu.

Článek

Je to tu! Koho Lukáš Vácha vylosoval z vítězů TEAMSTORE sestav roku?

05.09.2017 08:22
Kdo z hvězdné jedenáctky TEAMSTORE sestav roku se může těšit na ceny od TEAMSTORE a AMJ Corporation? To se dozvíte z videa losování, které provedl fotbalista Lukáš Vácha!
Reportáž

Kovařík hattrickem porazil Vlachovo Březí

Na podmáčeném hřišti se nehrál kdovíjak dobrý fotbal, ale lepé se s tím vypořádali domácí, kteří nasázeli hostujícímu celku čtyři góly, u kterých byl pokaždé Tomáš Kovařík

Reportáž

Strunkovice vyfasovaly na domácím hřišti od Čkyně bůra

V pořadí třetí utkání podzimní části soutěže svedlo proti sobě domácí Blaník Strunkovice a hosty ze Čkyně. Domácí do soutěže vstoupili remízou venku a výhrou doma. Čkyně vyhrála obě svá utkání, hosté tedy byly před zápasem mírným favoritem. Od prvních minut byla Čkyně více na míči, udávala tempo hry a tlačila se do šancí, ukazovala že dobrý vstup do soutěže není náhodou.

Reportáž

Ovocnářské derby Chelčicko-lhenického mikroregionu pro domácí peckáře

Na podmáčeném trávníku se hrál oboustranně pohledný fotbal s parametry kvality, a to především v prvním poločase, kdy domácí, Lheničtí měli herně navrch, přehrávali soupeře a zaslouženě v něm získali dvoubrankový náskok. V poločase druhém, po vstřelení kontaktního gólu, měli zase ve snaze po vyrovnání herní převahu hosté – Chelčičtí, kdy domácí se především soustředili na bránění těsného vedení a své vítězství pečetili až na samý závěr zápasu v prodloužení.

Reportáž

Stachy nestačily na Sousedovice

Sousedovice přijely bez Milana Glazunova, ale i tak nastřílely Stachám čtyři branky, domácí odpověděli dvěma góly Martina Šípa.