Jihočeský | 1.B třída sk. B

Reportáž

Jan Turek rozhodl o výhře Chelčic


Chelčice zvládly důležité utkání a dotáhly se právě na Lhenice. V zápase padla pouze jedna branka, o kterou se postaral Jan Turek.


Reportáž

Netolice drtí soupeře za soupeřem


Netoličtí na jaře jsou k nezastavení, tentokrát si smlsli na domácí Zlivi, které nadělili čtyři branky. Netolice jsou rázem čtvrtým nejofenzivnějším mužstvem v soutěži.


Reportáž

Volyně doma derby se Čkyní nezvládla


V sychravém sobotním odpolední nás čekal další boj o mistrovské body, v 18. kole I.B třídy zajížděla druhá Čkyně ke čtvrté Volyni. Dala se očekávat, jako vždy  v tomto vzájemném zápase kvalitní podívaná, to se také splnilo a 120 diváků si mohlo užít kvalitní fotbal a zaslouženou výhru hostů ze Čkyně.


Reportáž

Těžký terén přinesl Vacovu tři body


Vacov B zvládl důležité utkání v boji o záchranu, kdy s pomocí některých hráčů A-týmů rozdrtil Sousedovice čtyřmi góly.


Reportáž

FOTO: Na narozeniny domácího Petra Mottla Sedlec sestřelil Strunkovice ze vzduchu


Jednoznačná záležitost vedoucího týmu tabulky ve Strunkovicích. Hosté začali v pohodě, dobře kombinovali a určovali tempo hry téměř po celý zápas.


Reportáž

Souboj o udržení skončil remízou


Oba celky jsou namočeny v blízko sestupových příček, jak Stachy, tak Březí chtěly urvat důležité vítězství. Nakonec se hrál vyrovnaný fotbal bez branek.


Rozhovor

Jako nejmladší musím nosit pití a zahřívat lavičku, směje se hráč kola Jakub Slavík

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 21.04.2017 00:04

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Jakub Slavík, který vstřelil v minulém kole jako jediný dvě branky. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.04.2017 22:12

Na pořadu bude 18. kolo, které se jednoznačně upírá na sobotní duel Volyně proti Čkyni. Dále zajímavý zápas bude Strunkovice – Sedlec. Nebo boj o udržení, který svedou Stachy a Vlachovo Březí. V minulém kole padlo 25 gólů a přišlo 560 diváků.

Chceš se stát expert tipér? Registruj se přímo na webu a začni tipovat nebo napiš na email: tomas.stveracek@fotbalunas.cz

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

17.04.2017 23:31

V 17. kole se více dařilo domácím celkům. Pět výher si připsaly domácí týmy, a dvě výhry hosté. Nejvíce branek nastřílelo poslední Záblatí, a to čtyři branky. Nejlepším střelcem kola se stal Jakub Slavík – SK Zliv, který jako jediný vstřelil dvě branky. Čisté konto dokázal udržet brankář Lažiště Ondřej Vašura a brankář Volyně Tomáš Mráz. Celkem padlo 25 branek, což je o 4 více než v minulém kole. Na 17. kolo se přišlo podívat 560 diváků, o 11 méně, než v minulém kole, nejvíce lidí se přišlo podívat do Vlachova Březí, kde místní hráči hostili rezervu Vacova, tam přišlo 110 diváků.

Reportáž

Netolice jsou na jaře k nezastavení


Netolicím se na jaře velice daří, jejich bilance jsou tři výhry a jedna prohra se skórem 8:2 před tímto zápasem. Strunkovice měly před tímto zápase výhry dvě, jednu remízu a jednu prohru, i tak se dal očekávat vypjatý zápas, dopolední čas zápasu spíše vyhovoval domácím.


Reportáž

FOTO: Záblatí zvládlo důležitý zápas


Sokol Záblatí hrál o šest bodů a po první dvacetiminutovce to tak nevypadalo. Hosté ze Zlivi, kteří potřebují rovněž body, jako sůl v této fázi byli lepší a domácí na ručník. Záblatští vědomi si své těžké situace šli do zápasu s vědomím, že i hosté musí, ale úvod dokonale zaspali.


Reportáž

Chelčice ve Čkyni kousaly, na body ale nedosáhly


Sedmnácté kolo krajské I.B sk. B pokračovalo na hřišti druhé Čkyně, kam přijely zachraňující se Chelčice. První poločas ovládli hráči domácích, nastříleli tři branky a vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Druhý poločas se ale nic takového nekonalo, Chelčice snížily a pět minut před koncem dokonce nastřelily břevno!


Reportáž

Lhenice doma padly s Lažištěm


Lhenice to v neměly lehké, Lažiště disponuje druhou nejlepší ofenzívou v soutěži po Sedleci, jejich obrana taky patří mezi ty nejlepší. Přestože domácí kladli odpor, žádné překvapení se nekonalo a Lažiště si veze tři body.


Reportáž

Vlachovo Březí si doma došlo pro výhru


Týmy bojující o udržení v minulém kole nevyhrály, tak se utkaly proti sobě. V tomto zápase vyhrálo jednoznačně domácí prostředí, kterého Vlachovo Březí dokonale využilo a zvítězilo.


Reportáž

Gašpar v Sousedovicích vystřelil Volyni výhru


Podzimní klání ve Volyni skončilo nerozhodně 0:0. Ani tentokrát nepadlo moc branek, Volyni se zvedá forma a opět začíná vyhrávat zápasy, tentokrát jí výhru vystřelil Filip Gašpar.


Reportáž

Sedlec vybojoval tři body


Ve velice zajímavém utkání nakonec domácí borci urvali všechny tři body, přestože jim chyběli tři nejproduktivnější hráči sestavy. Stachy hrály ve velikém nasazení, ale na rozjetý Sedlec to nestačilo.


Rozhovor

Miroslav Turek má dvě série šesti chycených penalt v řadě

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 14.04.2017 21:25

Tentokrát vám přinášíme rozhovor s druhým hráčem kola – Miroslavem Turkem ze Strunkovic, který získal 38 % hlasů, což bylo pouze o 1 % méně než první Josef Král ze Čkyně.

Celkový počet článků: 527
Zpět na Jihočeský kraj