21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

86. V. Mach , 90. M. Hrkel - 68. P. Málek
25

Důležitý záchranářský souboj nastal v sobotu v Bělčicích, kam zamířil Otavan ze Štěkně.

Ohromný závěr

V utkání v Bělčicích se přítomní fanoušci dočkali tří branek. Hosté, kteří do Bělčic dorazili bez několika hráčů základní sestavy, se ujali vedení v 68. minutě, kdy navrátilce Dražana překonal Petr Málek. Štěkeň, za kterou nastoupil v základní sestavě i trenér Jan Maršala, držela vedení do samotného závěru utkání. Poslední minuty ovšem patřili domácím!

Bělčice těžily ze standardních situací a vyrovnání přišlo v 86. minutě v podání Václava Macha. Domácí však neměli dost a v samotném nastavení se k míči dostal Martin Hrkel, jehož usměrnění míče zapadlo přesně za záda vyběhnuvšího brankáře Beneše.

Bělčice tak nakonec otočily v závěru utkání zápas na svojí stranu a po výsledku 2:1 berou hráči okolo trenéra Luboše Krameše cenné tři body. Naopak Štěkeň bude za týden čekat další veledůležitý souboj, tentokrát s Netolicemi.

TJ Sokol Bělčice
Luboš Krameš - trenér: Po dnešním utkání se cítím tak o deset let starší. První poločas moc šancí nenabídl. Ve druhé půli jsme několik našich šancí neproměnili a Štěkeň se naopak ujala v 68. minutě vedení. V závěru však při nás stálo i štěstí a dvakrát to tam padlo.

TJ Otavan Štěkeň
Jan Maršala - trenér: Krutý konec. První poločas byl takový oťukávací a přizpůsobili jsme se domácí hře. Druhý poločas už byl lepší a po několika neproměněných šancí domácích jsme šli do vedení. V závěru však domácí, které hnali hlasití fanoušci, dokázali otočit. Nám chyběla chuť a místo toho, abychom vedení udrželi, dvakrát inkasujeme.

K. Dražan [-] - M. Hrkel [-] , K. Hanzlík [-] (74. M. Fiala [-] ) , L. Mála [-] (69. P. Průcha [-] ) , J. Jelínek [-] (46. M. Vrbský [-] ) , J. Vejšický [-] , A. Ježek [-] , M. Hevera [-] (77. J. Švejda [-] ) , V. Mach [-] (90. T. Ježek [-] ) , K. Zeman [-] , O. Páca [-]

J. Beneš [-] - I. Hanák [-] , J. Maršala [-] (80. D. Hájek [-] ) , J. Bálek [-] , D. Spišský [-] , V. Poláček [-] , O. Pavlík [-] , M. Čížek [-] , D. Soukup [-] (55. O. Rataj [-] ) , V. Kynkor [-] , P. Málek [-]

ŽK: 64. A. Ježek , 71. O. Páca - 65. O. Rataj .
Hráči zápasu: M. Hrkel .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: Šíma Václav - STUDENÝ Josef, MACH Ladislav (N).