11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Úněšov doma zvítězil!

15

Chodský Újezd se těžko pere v posledních zápasech a nebylo tomu jinak ani v Úněšově. Domácí si doma nechali 3 cenné body!

Jedna chyba rozhodla o vedení

Zápas byl od začátku dost jednotvárný, objevovalo se dosti nakopávaných míčů bez myšlenky. Z jednoho dlouhého balónu, však přišla radost pro domácí, když po nedorozumění v obraně se dostal míč až k Petru Nechutnému a ten skóroval v 10. minutě. Do konce poločasu zůstal stav pořád stejný i bez žádné větší šance.

Domácí dokonali, to co začali v prvním poločase

Hosté v druhé půli začali více do kombinace, ale vázlo to v zakončení. Po jedné chybné akci vzešel protiútok domácích, ze kterého se znovu prosadil zmíněný Petr Nechutný. V 69. minutě se tak situace pro hosty pořádně ztížila. Chodský Újezd do konce zápasu nezvládl vsítit ani jednu branku, a tak prohrává s Úněšovem 2:0.

TJ Chodský Újezd
Hráč, Petr Pikl: Myslím, že jsme si zasloužili prohrát. První branka padla po nedorozumění obrany a brankáře, kdy přišel jednoduchý dlouhý balon za obranu a útočník přehodil brankáře. Jinak v prvním poločase nic nebylo. Druhý poločas jsme dobře kombinovali, ale jen před vápno, tam to většinou ztroskotalo. Pak jsme měli jednu 100% šanci a nedali, a soupeř nás potrestal na 2:0. Pro nás je to ztráta a už by to chtělo vyhrát, protože střed tabulky nám utíká