Plzeňský | 1.B třída sk. A

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

AKTUALIZOVÁNO: Známe los baráže o postup či sestup

19.06.2017 23:42

V pondělí 19.6.2017 se v Plzni ve Štruncových sadech losovala baráž o postup či sestup do krajských soutěží (Krajský přebor, 1.A a 1.B třída).

Článek

Odešla trenérská legenda. Zemřel fotbalový srdcař Karel Krejčí

15.06.2017 23:10

Patřil mezi jednu z hlavních osobností fotbalu v celém Plzeňském kraji. Vedl nespočet klubů v divizi nebo Krajském přeboru. Karel Krejčí podlehl zákeřné nemoci a odebral se do fotbalového nebe.

Rozhovor

Rozpovídal se nám Pavel Váchal, který věří v zisk titulu

Plzeňský 15.06.2017 21:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Mrákov doma zaváhal a dal šanci soupeřům

Poslední kolo bude hodně zajímavé, Mrákov sice zaváhal, ale stále má pohodlně vše ve svých rukou, příští zápas sehrají borci z Mrákova na hřišti, kde domácí zápasy hraje FK Planá, možná právě zde se bude slavit mistrovský titul.

Reportáž

Koloveč doma nestačila na Staňkov

Staňkov si připisuje 3 body do tabulky, ve které mu již patří 8. místo. Tento zápas mu pomohl o bod předskočit právě domácí Slavoj.

Reportáž

Meclov na jaře i nadále kraluje

Hostující Meclov si poradil s domácím Dynamem když už po prvním poločase vedl 3:0, druhý poločas se pouze dohrával.

Reportáž

Oslabená Chodová Planá nestačila na domácí Českou Kubici

Česká Kubice z duelu bere všechny body, Karel Strejc se navíc může pyšnit impozantní střeleckou fazónou, když za poslední dva zápasy vstřelil 7 gólů. V celé sezóně pak má přesných zásahů 15. Dal o sobě vědět také Jindřích Pelán, jenž ještě na podzim soupeřil s Pavlem Chvalem o prvenství v tabulce střelců, jeho dva góly však nakonec nestačily ani na bod. Jindřích Pelán má na svém kontě 19 přesných tref. V zápase si tak připsal do statistik alespoň žlutou kartu, které sbírá pravidelně. Letos jí viděl zblízka už jedenáctkrát.

Reportáž

Domácí Bělá si poradila s Postřekovem

Postřekov, jenž na podzim bojoval o první příčku, na jaře i nadále ztrácí a propadl se již na 5. místo...

Reportáž

Dlouhý Újezd opět bez zaváhání

Dlouhý Újezd rozehrál svůj dvojzápas proti týmům z Plané fantasticky. První set zvládl v poměru 6:1. Uvidíme, zda budeme svědky tenisového výsledku i za týden, kdy se Dlouhý Újezd představí v Chodové Plané.

Reportáž

Chodský Újezd se rozloučil s domácím hřištěm výhrou

Domácí borci doma s Částkovem brali všechny body, když jim výhru vystřelil nejzkušenější hráč Josef Živčák.

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

13.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Rozhovor

Bojujeme jeden za druhého, tvrdí střelec Dlouhého Újezdu Luboš Pernglan

Plzeňský 12.06.2017 22:19

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů.