7.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Křimice předvedly doma suverénní výkon

23. J. Volena , 38. A. Adam , 69. V. Kuneš , 74. J. Volena (p.) , 80. M. Klement - 8. J. Rottenborn
0

Sedmé kolo potěšilo všechny fanoušky křimického fotbalu. Křimice doma porazily vysoko Rakovou 5:1.

Raková otevřela skóre

Začátek zápasu nenasvědčoval tomu, kdo bude mít v zápase navrch. Raková šla první do vedení po zásluze Jana Rottenborna. Prvních dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal, ale od třiadvacáté minuty začali hru režírovat domácí. Ve třiadvacáté minutě srovnal na 1:1 Josef Volena. Do konce třetiny pak ještě na 2:1 navýšil v osmatřicáté minutě Adam Augustin.

Druhá půle v jasné režii Křimic

Druhá půle pak již byl a v jasné režii domácího celku, o čemž svědčí konečné skóre 5:1. V devětašedesáté minutě zakončil Václav Kuneš, ve čtyřiasedmdesáté minutě proměnil Josef Volena, který si tak připsal svůj druhý gól v zápase. Poslední gól byl v osmdesáté minutě z kopačky Martina Klementa. Křimice tak vysoko porazily svého soupeře a připsaly si další cenné body.

FC Křimice
Petr Dobrý: "První čtvrt hodiny jsme se přizpůsobili soupeři, dalo se na to koukat, soupeř dal góla, po dvaceti minutách jsme ale po zemi otočili na 2:1. Druhá půle byla podle nás."

TJ Sokol Raková
Lukáš Novák: "Překvapení kola se nekonalo. V první půli byl prvních dvacet minut náš výkon dobrý, pak jsme ale zápas nezvládli fyzicky ani psychicky. Druhá půle pak již byla katastrofa a byla v režii soupeře."

FC Křimice
V. Hinterholzinger [-] - T. Čechura [-] , A. Adam [-] , V. Kuneš [-] (86. F. Šváb [-] ) , A. Paum [-] (82. M. Pešek [-] ) , J. Žilák [-] , J. Zapoměl [-] , J. Vonášek [-] , J. Volena [-] , J. Kovačič [-] , M. Klement [-]

J. Šilhánek [-] - V. Štincík [-] , J. Rottenborn [-] (62. J. Šilhánek [-] ) , J. Bartoš [-] , A. Vrba [-] (85. M. Svěchota [-] ) , J. Procházka [-] (79. M. Běle [-] ) , M. Reitspies [-] , P. Vohár [-] , J. Břicháček [-] , D. Kašpar [-] , L. Bůcha [-]

Hráči zápasu: A. Adam - J. Rottenborn .
Místo: Tráva. Počet diváků: 65. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - ŽÁK Ondřej, RUDA Daniel.