3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

3. J. Houda , 46. M. Ráž , 51. M. Ráž - 40. D. Calta , 71. L. Kautman
25

Sokol Bělčice se stále může pyšnit se stoprocentní úspěšností. Ve třetím zápase sezony tým trenéra Luboše Krameše porazil nováčka z Bavorova.

Houda se trefil už ve třetí minutě

Lepší vstup do utkání měli domácí. Ve třetí minutě Ladislav Mach přihrál Jakubu Houdovi a brankář Oláh byl bez šance. Do poločasu se však šlo za nerozhodného stavu, když pět minut před přestávkou vyrovnal David Calta.

Ráž rozhodl dvěma rychlými góly

Byť nováček z Bavorova, má na kontě zatím jeden bod za remízu s Cehnicemi, nepůsobil jako snadný soupeř. Hostům vyšel úvod do druhé půle, kdy hned ve 46. minutě Karel Zeman vybídl Martina Ráže a domácí fanoušci měli důvod k oslavám. O pět minut později přidal Ráž další branku – 3:1. Hosté zápas korigovali branou ze 71. minuty na 3:2.

Bělčice jsou stále stoprocentní a v příštím kole hrají proti Oseku B. Bavorov doma vyzve Střelské Hoštice.

TJ Sokol Bělčice
FB Sokol Bělčice: Třetí zápas a třetí výhra! Nováček z Bavorova nebyl snadným soupeřem, ale tři body opět zůstali doma. Příští týden jedeme do Oseka, kde se utkáme s místním "B" týmem.

K. Dražan [-] - J. Houda [-] (74. J. Jelínek [-] ) , M. Ráž [-] , O. Páca [-] , K. Hanzlík [-] , A. Ježek [-] , M. Hrkel [-] (62. T. Vácha [-] ) , L. Mach [-] , L. Krameš [-] , M. Hevera [-] , K. Zeman [-]