Hnilička Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavonice - Třeboň B 4:2 (3:0) 13.04. 16:30 -
Bavorov - Prachatice B 7:2 (3:1) 06.04. 16:30 -
Bělčice - Vl. Březí 2:3 (1:2) 30.03. 15:00 -
Chyšky - Hradiště 1:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Ševětín - Neplachov 0:2 (0:0) 04.11. 10:15 -
Netolice - Vacov 2:3 (1:1) 29.10. 14:30 -
Včelná - Met. Tábor B 5:1 (3:1) 21.10. 12:00 -
Podolí - Čimelice 1:2 (1:0) 14.10. 15:30 -
Protivín B - Včelná 3:2 (2:2) 01.10. 16:00 -
Ledenice - Boršov 1:1 (0:0) 24.09. 15:00 -
Mladé - Frymburk 4:1 (3:0) 10.09. 17:00 -
Stráž - Buk 2:0 (2:0) 03.09. 15:00 -
Chvalšiny - Kaplice B 1:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Větrovy - Protivín B 3:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Chvalšiny - Frymburk 1:2 (1:1) 17.06. 10:00 -
T.Sviny B - Olešnice 2:3 (1:3) 10.06. 10:00 -
H. Žďár - Bystřice 6:3 (4:0) 20.05. 10:30 -
Bavorov - Junior B 7:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Vl. Březí - Sedlice 1:3 (0:3) 07.05. 15:00 -
T.Sviny B - Frymburk 4:0 (2:0) 23.04. 15:00 -
Husinec - Junior B 3:3 (2:1) 15.04. 16:30 -
Podolí - Milevsko B 1:3 (0:0) 08.04. 13:00 -
Sedlec - Olešnice 0:2 (0:0) 01.04. 16:30 -
Chyšky - Hradiště 0:3 (0:0) 26.03. 15:00 -
Sedlec - Kaplice B 1:2 (1:0) 12.11. 14:00 -
T.Sviny B - Hrdějovice 3:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Cehnice - Vacov 2:2 (1:2) 30.10. 14:30 -
Chvalšiny - Roudné B 1:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Prachatice B - Husinec 5:1 (4:0) 16.10. 11:00 -
K.Řečice - Suchdol 2:2 (1:0) 08.10. 16:00 -
Ševětín - Borek 1:3 (1:1) 08.10. 10:15 -
Olešnice - Větřní 4:2 (2:0) 02.10. 15:00 -
Bystřice - Ševětín 6:2 (4:0) 24.09. 16:30 -
Kaplice B - Frymburk 4:0 (3:0) 18.09. 16:30 -
Velešín - Hrdějovice 1:2 (0:0) 11.09. 17:00 -
Zl. Koruna - Větřní 5:3 (3:1) 03.09. 17:00 -
K.Řečice - Bystřice 1:6 (0:2) 27.08. 17:00 -
S.Ústí - Milevsko B 4:1 (1:0) 20.08. 13:30 -
Vltavan - Chvalšiny 5:0 (2:0) 18.06. 10:00 -
Stachy - Cehnice 3:2 (1:1) 04.06. 15:00 -
Dříteň - Větřní 5:2 (4:1) 28.05. 17:00 -
Hradiště - Sepekov 1:1 (1:0) 22.05. 17:00 -
Mladé - Dříteň 4:1 (1:0) 14.05. 17:00 -
Větrovy - Kestřany 7:0 (6:0) 30.10. 14:00 -
Husinec - Junior B 2:1 (0:1) 24.10. 10:30 -
Planá n.Luž. - Milevsko B 5:0 (3:0) 16.10. 10:30 -
Cehnice - Husinec 4:1 (3:0) 09.10. 15:30 -
H. Žďár - Neplachov 1:0 (1:0) 02.10. 12:30 -
Čížová - Milevsko B 2:1 (1:0) 11.09. 13:30 -
Větrovy - Planá n.Luž. 2:2 (0:1) 28.08. 17:00