11.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2019-2020

--

--

Šlágr kola skončil bez branek

19

V 11. kole se utkaly rezervy dvou divizních týmů, které spolu svedli dopolední zápas, ve kterém Petřín vyhrál nad Rokycany 3:1. Mezi "béčky" to však tak gólové nebylo, navíc tyto dva týmy před utkáním hájily první dvě pozice - Rokycany měly náskok tří bodů. Hosté do tohoto utkání dokonce ani jednou v základní hrací době neprohráli. Čekala se velmi taktická bitva.

Domácí měli převahu na míči, ale poločas byl bez branek

Domácí od prvních minut převzali otěže zápasu a většinu poločasu okupovali polovinu soupeře. Dobře napadali rozehrávku hostů, které tak nutili k chybám nebo nakopávání míče, což si domácí pohlídali. Chyby však petřínští využít nedokázali. Buďto byla nepřesná koncovka, nebo úřadoval hostující brankář Wohlmuth. Hosté se na dostřel dostávali sporadicky a jejich šance končily stejně, jako ty domácích. Tedy bez výsledku. Poločas tedy skončil za bezbrankového stavu.

Ani ve druhé půli se neskórovalo, došlo tak na penalty

Druhý poločas navázal na první. Více ze hry měli domácí, ale stejně jako v prvním poločase, žádné vytvořené šance nevedly ke vstřelení branky. Ani nejlepšímu střelci soutěže, Petru Škardovi, se neporažilo rozvlnit síť za hostujícím brankářem. Za bezbrankového stavu se tedy po konečném hvizdu rozhodčího šlo na penaltové kopy.

Druhý bod zůstal na Petříně

Při penaltovém rozstřelu se z obou brankářů více blískl domácí Suchý, který tak pomohl k druhému bodu svému týmu.

Vzhledem k tomu, že i ostatní zápasy prvních pěti týmů v soutěži, skončily remízově a hosté si druhý bod neodvezli, pořadí týmů v tabulce se nezměnilo. Petřín pouze o bod poodskočil Radnicím a Žichovicím, kteří spolu hrají další kolo a na dva body se přiblížil prvním Rokycanům.

SK Petřín Plzeň B
Radek Vodrážka, trenér domácích: Měli jsme v podstatě celý zápas převahu. Rokycany se však dobře bránily a my žádnou naší šanci nevyužili. V penaltách nás podržel brankář Suchý.

FC Rokycany B
Zbyněk Drozda, trenér hostů: Věděli jsme, že to bude velmi těžký zápas a to se také potvrdilo. Domácí byli na hřišti lepším týmem a svým důrazem a napadáním nás dostávali pod tlak v rozehrávce, což nám dělalo problémy. Jsem ale rád, že kluci zvládli udržet alespoň remízový stav a musím je pochválit, že ani po 11. kole nás nikdo v základní hrací době nedokázal porazit.

V. Suchý [-] - M. Lávička [-] , D. Heller [-] , M. Trojovský [-] , M. Štefl [-] , J. Šulc [-] , T. Koudele [-] , M. Kordík [-] (74. M. Provod [-] ) , D. Voves [-] , L. Gavrylovskyy [-] (81. M. Brácha [-] ) , P. Škarda [-]

M. Wohlmuth [-] - J. Laubr [-] (73. O. Lang [-] ) , T. Pliml [-] , J. Kořínek [-] (63. D. Hájek [-] ) , J. Ječmen [-] , M. Chmelíř [-] , J. Klír [-] (9. O. Varga [-] ) , J. Vaščák [-] , M. Černý [-] , M. Ineman [-] (46. J. Řapek [-] ) , J. Lev [-] (69. M. Kužma [-] )

ŽK: 19. T. Pliml , 27. J. Ječmen , 57. O. Varga .
Hráči zápasu: V. Suchý - M. Wohlmuth .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Křen Jiří - JIRSA Lukáš, ŠIMEK Adam.