Vysočina | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Roman Hadraba: Bude to těžké, ale věřím, že se zachráníme

Vysočina 25.05.2017 21:24

Jedenadvacetiletý útočník Roman Hadraba vstřelil Štěpánovu na jeho hřišti dvě branky a výrazně tak přispěl svému týmu k vítězství 2:3. Zajímavostí je, že Roman odpovídal na otázky z trajektu na cestě do Švédska.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

25.05.2017 20:18

Expertem pro 23. kolo 1.B třídy sk.B je Jiří Šoukal z Měřína. Chcete se stát příštím expertem kola? Vložte na portál své tipy a komentáře k jednotlivým utkáním.

Reportáž

V souboji prvního se třetím celkem tabulky si domácí Dukovany s Moravcem lehce poradily a čtyři kola před koncem si zajistily postup.

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Měřín udolal béčko Bíteše a udělal rázný krok k záchraně

Měřínští fotbalisté se dokázali vzpamatovat z porážky v Křoví z minulého kola a v domácím prostředí dokázali přehrát Velkou Bíteš B.

Reportáž

Náměšť dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Velkým Beranovem. Hattrickem zazářil domácí kapitán Roman Durajka.

Reportáž

Radešínka v závěru udolala Kněžice

Do Radešínské Svratky přijely Kněžice, které v záchranářském boji potřebují každý bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.05.2017 07:28

Z Vašich doručených tipů jsem jako experta 22.kola zvolil trenéra Nedvědice Radka Šikolu.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Reportáž

Náměšť udělala na Moravci rázný krok k postupu

V souboji druhého se třetím mužstvem tabulky hostující Náměšť dokázala otočit nepříznivý stav a díky třem bodům z horké půdy Moravce drží s devítibodovým náskokem a zápasem k dobru druhou postupovou příčku.

Reportáž

Duel o čtvrté místo mezi Beranovem a Radešínkou skončil nerozhodně

V souboji čtvrtého s pátým celkem tabulky viděli diváci šest branek a oba soupeři si body rozdělily. Domácí si ve druhém utkání po sobě vstřelili rychlý vlastní gól, na začátku druhé půle se dostali do vedení, ale nakonec bod zachránili až v poslední minutě.

Reportáž

Kněžice porazily Třebelovice a opustily poslední příčku tabulky

Ve veledůležitém záchranářském souboji se dařilo lépe domácím Kněžicím, jejichž fotbalisté si připsali první jarní body a odsunuli Třebelovice na poslední místo tabulky.

Reportáž

Vedoucí Dukovany otočily zápas v Hartvíkovicích

Domácí fotbalisté, kteří bojují o záchranu v soutěži, se překvapivě ujali v první půli vedení. Vedoucí tým tabulky ovšem v závěrečné čtvrthodině strhl vedení na svou stranu.