Vysočina | 1.B třída sk. B

Článek

Zazáříš v naší tipovačce? Nejlepší tipéři se nově mohou těšit na ceny od SportFotbal.cz!

23.09.2017 15:26

Tipujete na fotbalunas.cz prostřednictvím registrované sekce zápasy vaší oblíbené soutěže?  Tak to pro vás máme výbornou zprávu – už od tohoto víkendu až do konce sezóny se bude hrát každý víkend v naší TIP LIZE o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz!

Rozhovor

Cestování nám svědčí, prozrazuje Jiří Janů

Vysočina 21.09.2017 09:08

Hráčem 7. kola 1.B třídy skupiny B byl zvolen Jiří Janů z Radešínské Svratky, který nám v rozhovoru mimo jiné sdělil i to, jak se jeho tým vyrovnává se šňůrou třinácti venkovních zápasů v řadě.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

19.09.2017 00:30

Expertem 8. kola 1.B třídy skupiny B je Petr Herbrych z 1.SK Rokytnice nad Rokytnou. Tipovat můžeš i ty - přímo v článku stačí kliknout na tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

18.09.2017 13:37

Podívejte se, kdo se vešel do nejlepší jedenáctky 7. kola 1.B třídy skupiny B. O hráči kola bude rozhodnuto ve středu 20.9. ve 12 hodin.

Reportáž

Rozjeté Rapotice zavítaly do Rokytnice, kde po půli vedly o dvě branky a dvoubrankový rozdílem zápas nakonec i vyhrály.

Reportáž

Bohdalov remizoval s oslabenou Radešínskou Svratkou

Hosté po půli zaslouženě vedli, těsně po přestávce však domácí vyrovnali a hosté byli rádi, že závěr ustáli s devíti hráči v poli.

Reportáž

Rantířov otočil duel ve Starči

Stařeč po poločase překvapivě vedla nad Rantířovem, ale osud zápasu vzal ve druhé půli do svých rukou Jakub Holub a dvěmi brankami duel otočil.

Reportáž

Měřín se vrátil na vítěznou vlnu

Měřínským se v posledních kolech nedařilo a přivítali Štěpánov, který v poslední době začal sbírat body. Ze hřiště nakonec odcházeli spokojenější domácí.

Reportáž

Ve Velké Bíteši se body dělily

Nedvědice díky Vašíčkovi ve Velké Bíteši vedla. Domácí však těsně po přestávce srovnali a oba týmy tak berou po bodu.

Reportáž

Polná překvapivě zdolala Luka

Papírový favorit z Luk nad Jihlavou v Polné selhal. Vítězství místní rezervě ve druhé půli zajistili Korber s Jelínkem.

Reportáž

Hartvíkovice doma ostudně podlehly Velkému Beranovu

Hartvíkovický stroj se zasekl. Po prohře v Nedvědici přišla jednoznačná domácí prohra s Velkým Beranovem, který si připsal čtvrtou výhru v řadě. Hattrickem se blýskl Richard Ganzwohl.

Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Rozhovor

Začali jsme hrát jako tým, těší Jakuba Zejdu.

Vysočina 14.09.2017 13:54

Hráčem 6. kola 1.B třídy skupiny B se stal Jakub Zejda ze Starče a my vám s ním přinášíme rozhovor.

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

12.09.2017 00:30

Expertem 7. kola 1.B třídy skupiny B je hrající trenér Moravce Lukáš Broža. Tipovat můžeš i ty - přímo v článku stačí kliknout na tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA - 6.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

11.09.2017 11:55

Reportáž

Velký Beranov vyhrál potřetí v řadě

Velký Beranov chtěl navázat na předešlé dvě domácí výhry, a to se mu povedlo, když jednoznačně porazil Polnou.

Reportáž

Luka zdolala Radešínskou Svratku

V Lukách byla lepší Radešínská Svratka, ale neproměnila šance a naopak domácím Toman dvěmi brankami zajistil tři body.