18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Rozsochy přehrály Jamné

25

Domácí potvrdili roli favorita a svému soupeři v každém poločase nadělili dvě branky.

Domácí po půli vedli

Domácí vstoupili do utkání aktivněji, ale nedařila se jim kombinace a tak nedostávali hosty pod trvalejší tlak. V osmé minutě se ale prosadili, David Juračka si narazil se Stanislavem Padrtkou, zatáhl míč do vápna a na zadní tyči našel Radka Padrtku, který dorazil míč do sítě - 1:0. Dále byli domácí aktivnější, ale nedokázali akce dotáhnout do brankového konce. Až ve 34. minutě Lukáš Sáblík vybojoval míč na domácí půli, vyslal kolmicí do brejku Stanislava Padrtku, ten zatáhl míč do vápna, neukvapil se a zpětnou přihrávkou našel Petra Bureše, který nezaváhal - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili domácí opět aktivněji, ale nedokázali příležitosti proměnit v branky. Podařilo se to až střídajícími Pavlu Šmerdovi, kterého našel naběhnuvšího mezi dva stopery skvěle hrající David Juračka, důrazem si míč podržel a rozvlnil síť - 3:0. Další branku vstřelili domácí v 77. minutě, kdy se patičkou na přední tyči, po výborné kombinaci prosadil muž zápasu David Juračka - 4:0. Hosté v závěru měli také dvě příležitosti, ale ty zlikvidoval brankář domácího týmu Patrik Juračka.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň (trenér): Naše zasloužené vítězství, děkuji hráčům za předvedený výkon.