Vysočina | 1.B třída sk. B
2023-2024
-
Polná B - Křižanov 32-12-56 % 5:2 (2:1) 12.08. 16:30 -
Rudíkov - Počítky 76-12-12 % 4:0 (1:0) 12.08. 16:30 -
Beranov - Mor. Bud. 53-12-35 % 2:1 (1:1) 12.08. 16:30 -
Bohdalov - Přibyslavice 62-14-24 % 4:1 (3:1) 13.08. 16:30 -
Nedvědice - Rad. Svratka 45-14-41 % 4:3 (2:3) 13.08. 16:30 -
Rozsochy - St. Říše B 70-20-10 % 5:0 (5:0) 13.08. 16:30 -
Vladislav - Jamné 73-17-10 % 1:0 (1:0) 13.08. 16:30
-
Mor. Bud. - Nedvědice 43-3-54 % 2:4 (0:2) 20.08. 16:30 -
Křižanov - Rozsochy 64-4-32 % 2:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Jamné - Bohdalov 10-10-80 % 3:4 (2:2) 20.08. 10:30 -
Přibyslavice - Polná B 63-10-27 % 5:3 (3:0) 20.08. 16:30 -
Rad. Svratka - Rudíkov 58-14-28 % 2:4 (1:2) 20.08. 16:30 -
Počítky - Vladislav 74-3-23 % 3:4 (2:0) 20.08. 16:30 -
St. Říše B - Beranov 14-4-82 % 0:7 (0:3) 19.08. 16:30
-
Beranov - Křižanov 75-4-21 % 3:2 (0:2) 26.08. 16:30 -
Počítky - Rad. Svratka 50-18-32 % 2:0 (1:0) 26.08. 16:30 -
Polná B - Jamné 86-7-7 % 4:1 (2:0) 26.08. 16:30 -
Rudíkov - Mor. Bud. 78-11-11 % 2:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Rozsochy - Přibyslavice 55-26-19 % 1:2 (1:1) 26.08. 16:30 -
Nedvědice - St. Říše B 96-4-0 % 2:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Vladislav - Bohdalov 39-14-47 % 2:0 (1:0) 27.08. 16:30
-
Mor. Bud. - Počítky 72-14-14 % 4:2 (2:1) 02.09. 16:00 -
Křižanov - Nedvědice 52-13-35 % 2:1 (0:1) 02.09. 16:00 -
Jamné - Rozsochy 29-25-46 % 2:0 (1:0) 03.09. 10:30 -
Přibyslavice - Beranov 44-16-40 % 5:1 (4:1) 03.09. 16:00 -
Rad. Svratka - Vladislav 50-12-38 % 1:3 (0:1) 03.09. 16:00 -
Bohdalov - Polná B 76-12-12 % 7:2 (3:2) 03.09. 16:00 -
St. Říše B - Rudíkov 13-9-78 % 0:1 (0:0) 02.09. 16:00
-
Rudíkov - Křižanov 71-4-25 % 2:2 (2:0) 09.09. 16:00 -
Beranov - Jamné 100-0-0 % 3:3 (1:1) 09.09. 16:00 -
Nedvědice - Přibyslavice 65-12-23 % 4:1 (2:1) 10.09. 16:00 -
Rozsochy - Bohdalov 35-19-46 % 4:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Počítky - St. Říše B 92-4-4 % 7:0 (4:0) 10.09. 16:00 -
Rad. Svratka - Mor. Bud. 43-15-42 % 2:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Vladislav - Polná B 96-4-0 % 3:0 (2:0) 10.09. 16:00
-
Mor. Bud. - Vladislav 19-13-68 % 1:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Křižanov - Počítky 84-3-13 % 1:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Polná B - Rozsochy 63-7-30 % 2:0 (2:0) 17.09. 15:30 -
Jamné - Nedvědice 13-10-77 % 1:1 (1:1) 17.09. 10:30 -
Přibyslavice - Rudíkov 63-20-17 % 4:2 (2:1) 17.09. 15:30 -
Bohdalov - Beranov 47-23-30 % 1:6 (1:3) 17.09. 15:30 -
St. Říše B - Rad. Svratka 21-7-72 % 1:4 (1:3) 16.09. 15:30
-
Mor. Bud. - St. Říše B 100-0-0 % 2:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Beranov - Polná B 97-0-3 % 1:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Rudíkov - Jamné 74-23-3 % 5:1 (3:0) 23.09. 15:30 -
Nedvědice - Bohdalov 86-7-7 % 3:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Rad. Svratka - Křižanov 23-23-54 % 2:3 (1:1) 24.09. 15:30 -
Počítky - Přibyslavice 34-0-66 % 3:2 (1:0) 24.09. 15:30 -
Vladislav - Rozsochy 87-0-13 % 2:2 (1:1) 24.09. 15:30
-
Křižanov - Mor. Bud. 64-20-16 % 1:2 (0:2) 30.09. 13:30 -
Polná B - Nedvědice 24-4-72 % 0:5 (0:3) 30.09. 15:00 -
Jamné - Počítky 31-23-46 % 2:2 (0:2) 01.10. 10:30 -
Přibyslavice - Rad. Svratka 92-4-4 % 3:2 (2:1) 01.10. 15:00 -
Bohdalov - Rudíkov 19-31-50 % 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Rozsochy - Beranov 23-8-69 % 3:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
St. Říše B - Vladislav 0-4-96 % 0:3 (0:3) 01.10. 15:30
-
Mor. Bud. - Přibyslavice 79-0-21 % 8:2 (5:0) 07.10. 15:00 -
Rudíkov - Polná B 96-4-0 % 3:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Počítky - Bohdalov 64-18-18 % 5:3 (3:2) 08.10. 15:00 -
Rad. Svratka - Jamné 71-18-11 % 4:1 (3:1) 08.10. 15:00 -
Nedvědice - Rozsochy 82-4-14 % 2:2 (2:2) 08.10. 15:00 -
St. Říše B - Křižanov 7-4-89 % 0:4 (0:4) 07.10. 15:00 -
Vladislav - Beranov 64-18-18 % 4:1 (2:1) 08.10. 15:00
-
Křižanov - Vladislav 47-24-29 % 2:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Polná B - Počítky 42-26-32 % 0:2 (0:0) 14.10. 15:00 -
Beranov - Nedvědice 43-5-52 % 2:4 (2:2) 15.10. 15:00 -
Jamné - Mor. Bud. 10-0-90 % 1:2 (1:1) 15.10. 10:30 -
Přibyslavice - St. Říše B 95-0-5 % 3:0 kont. 14.10. 15:00 -
Bohdalov - Rad. Svratka 90-0-10 % 6:0 (3:0) 15.10. 15:00 -
Rozsochy - Rudíkov 63-5-32 % 3:3 (1:1) 14.10. 15:00
-
Křižanov - Přibyslavice 74-9-17 % 3:2 (0:2) 21.10. 14:30 -
Rudíkov - Beranov 83-13-4 % 1:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Mor. Bud. - Bohdalov 92-4-4 % 3:1 (0:0) 22.10. 14:30 -
St. Říše B - Jamné 9-26-65 % 5:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Vladislav - Nedvědice 33-29-38 % 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Počítky - Rozsochy 78-9-13 % 1:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Rad. Svratka - Polná B 87-0-13 % 3:1 (2:1) 22.10. 14:30
-
Polná B - Mor. Bud. 10-5-85 % 1:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Beranov - Počítky 62-19-19 % 5:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Jamné - Křižanov 9-18-73 % 3:1 (2:0) 29.10. 10:30 -
Přibyslavice - Vladislav 45-5-50 % 0:5 (0:1) 28.10. 14:30 -
Bohdalov - St. Říše B 100-0-0 % 4:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Nedvědice - Rudíkov 82-9-9 % 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Rozsochy - Rad. Svratka 64-18-18 % 4:1 (4:1) 29.10. 14:30
-
Křižanov - Bohdalov 77-8-15 % 3:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Rad. Svratka - Beranov 31-8-61 % 0:2 (0:1) 04.11. 14:00 -
Rudíkov - Vladislav 26-33-41 % 2:2 (0:0) 12.11. 13:00 -
Mor. Bud. - Rozsochy 85-0-15 % 1:5 (1:4) 04.11. 14:00 -
St. Říše B - Polná B 33-15-52 % 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Přibyslavice - Jamné 86-7-7 % 3:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Počítky - Nedvědice 31-12-57 % 3:5 (2:0) 04.11. 14:00
-
Polná B - Přibyslavice 53-11-36 % 4:3 (3:1) 24.03. 15:00 -
Beranov - St. Říše B 92-4-4 % 2:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Rudíkov - Rad. Svratka 58-29-13 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Rozsochy - Křižanov 46-23-31 % 5:2 (3:2) 24.03. 15:00 -
Nedvědice - Mor. Bud. 68-25-7 % 4:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Bohdalov - Jamné 89-11-0 % 2:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Vladislav - Počítky 75-4-21 % 1:1 (0:0) 24.03. 15:00
-
Mor. Bud. - Rudíkov 70-13-17 % 2:1 (1:1) 30.03. 15:30 -
Křižanov - Beranov 61-13-26 % 4:0 (3:0) 30.03. 15:30 -
Jamné - Polná B 39-26-35 % 0:0 (0:0) 31.03. 10:30 -
Přibyslavice - Rozsochy 26-22-52 % 1:1 (0:1) 31.03. 15:30 -
Bohdalov - Vladislav 42-8-50 % 1:1 (0:0) 31.03. 15:30 -
Rad. Svratka - Počítky 49-13-38 % 0:3 (0:0) 31.03. 15:30 -
St. Říše B - Nedvědice 4-0-96 % 1:2 (1:2) 31.03. 15:30
-
Beranov - Přibyslavice 60-24-16 % 2:2 (2:0) 07.04. 15:30 -
Polná B - Bohdalov 29-33-38 % 2:5 (1:2) 06.04. 15:30 -
Rudíkov - St. Říše B 92-4-4 % 9:1 (3:1) 06.04. 15:30 -
Počítky - Mor. Bud. 56-12-32 % 3:2 (1:2) 07.04. 15:30 -
Rozsochy - Jamné 96-4-0 % 4:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Nedvědice - Křižanov 66-15-19 % 2:1 (2:0) 07.04. 15:30 -
Vladislav - Rad. Svratka 92-4-4 % 3:2 (1:1) 07.04. 15:30
-
Mor. Bud. - Rad. Svratka 92-0-8 % 3:2 (1:0) 13.04. 16:00 -
Křižanov - Rudíkov 62-17-21 % 6:2 (3:1) 13.04. 16:00 -
Polná B - Vladislav 4-12-84 % 1:6 (0:2) 13.04. 16:00 -
Jamné - Beranov 13-17-70 % 1:0 (0:0) 14.04. 10:30 -
Přibyslavice - Nedvědice 15-4-81 % 4:1 (1:0) 14.04. 16:00 -
Bohdalov - Rozsochy 52-28-20 % 0:1 (0:1) 14.04. 16:00 -
St. Říše B - Počítky 4-4-92 % 4:1 (3:0) 13.04. 16:00
-
Beranov - Bohdalov 44-26-30 % 1:2 (0:1) 20.04. 16:00 -
Rudíkov - Přibyslavice 59-19-22 % 2:1 (1:0) 20.04. 16:00 -
Nedvědice - Jamné 89-0-11 % 2:1 (2:0) 21.04. 16:00 -
Rozsochy - Polná B 93-0-7 % 3:0 (2:0) 21.04. 16:00 -
Počítky - Křižanov 25-25-50 % 2:1 (1:1) 21.04. 16:00 -
Rad. Svratka - St. Říše B 83-7-10 % 2:2 (0:0) 21.04. 16:00 -
Vladislav - Mor. Bud. 48-24-28 % 7:1 (5:0) 21.04. 16:00
-
Křižanov - Rad. Svratka 89-0-11 % 27.04. 16:30 -
Polná B - Beranov 22-11-67 % 27.04. 16:30 -
Jamné - Rudíkov 22-45-33 % 28.04. 10:30 -
Přibyslavice - Počítky 78-11-11 % 28.04. 16:30 -
Bohdalov - Nedvědice 33-11-56 % 28.04. 16:30 -
Rozsochy - Vladislav 67-0-33 % 28.04. 16:30 -
St. Říše B - Mor. Bud. 11-11-78 % 28.04. 16:30
-
Mor. Bud. - Křižanov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Beranov - Rozsochy -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Vladislav - St. Říše B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Rudíkov - Bohdalov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Nedvědice - Polná B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Počítky - Jamné -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Rad. Svratka - Přibyslavice -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Křižanov - St. Říše B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Polná B - Rudíkov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Beranov - Vladislav -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Jamné - Rad. Svratka -:- (-:-) 12.05. 10:30 -
Přibyslavice - Mor. Bud. -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Bohdalov - Počítky -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Rozsochy - Nedvědice -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Mor. Bud. - Jamné -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
St. Říše B - Přibyslavice -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Rad. Svratka - Bohdalov -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Počítky - Polná B -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Nedvědice - Beranov -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Vladislav - Křižanov -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Rudíkov - Rozsochy -:- (-:-) 18.05. 16:30
-
Polná B - Rad. Svratka -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Beranov - Rudíkov -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Jamné - St. Říše B -:- (-:-) 26.05. 10:30 -
Přibyslavice - Křižanov -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Nedvědice - Vladislav -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Rozsochy - Počítky -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Bohdalov - Mor. Bud. -:- (-:-) 26.05. 16:30
-
Křižanov - Jamné -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Mor. Bud. - Polná B -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
St. Říše B - Bohdalov -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Počítky - Beranov -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Rad. Svratka - Rozsochy -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Vladislav - Přibyslavice -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Rudíkov - Nedvědice -:- (-:-) 01.06. 16:30
-
Polná B - St. Říše B -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Beranov - Rad. Svratka -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Jamné - Přibyslavice -:- (-:-) 09.06. 10:30 -
Rozsochy - Mor. Bud. -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Bohdalov - Křižanov -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Nedvědice - Počítky -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Vladislav - Rudíkov -:- (-:-) 09.06. 16:30
-
Mor. Bud. - Beranov -:- (-:-) 16.06. 16:30 -
Křižanov - Polná B -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Jamné - Vladislav -:- (-:-) 15.06. 13:00 -
Přibyslavice - Bohdalov -:- (-:-) 15.06. 10:00 -
Počítky - Rudíkov -:- (-:-) 16.06. 16:30 -
Rad. Svratka - Nedvědice -:- (-:-) 16.06. 16:30 -
St. Říše B - Rozsochy -:- (-:-) 15.06. 14:30
Rozhovory
- V závěru nechceme nic hasit, říká Kaňka z Jamného
- Nově složená obrana si sedla, těší Pokorného z Bohdalova
- Doma nechceme prohrávat, říká Čech z Moravských Budějovic
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Pernštejn Nedvědice | 18 | 48:26 | 40 |
2 | TJ Vladislav | 18 | 48:18 | 38 |
3 | SK Moravské Budějovice | 18 | 42:41 | 34 |
4 | TJ Rozsochy | 18 | 44:22 | 31 |
5 | SK Transformátor Počítky | 18 | 42:38 | 30 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Roman Šikula | 19 |
2 | Martin Procházka | 15 |
3 | Petr Bureš | 14 |
4 | Richard Ganzwohl | 13 |
5 | Vojtěch Koukal | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub Stupka | 72 | 59,0% | 0 |
2 | Michal Zikmund | 72 | 57,6% | 0 |
3 | Martin Homola | 68 | 54,0% | 0 |
4 | Tomas Brazda | 68 | 54,0% | 0 |
5 | Roman Velín | 67 | 56,3% | 0 |
Nejnovější události
P. Mitáš 21:39 24.4.2024 Tip: výhra domácích Křižanov P. Mitáš 21:39 24.4.2024 Tip: výhra hostů Beranov P. Mitáš 21:39 24.4.2024 Tip: remíza Jamné - Rudíkov P. Mitáš 21:39 24.4.2024 Tip: výhra domácích Přibyslavice P. Mitáš 21:39 24.4.2024 Tip: výhra hostů Nedvědice