Jihočeský | 1.B třída sk. D
2023-2024
-
D.Voda - Neplachov 31-13-56 % 5:1 (3:0) 19.08. 10:15 -
Ševětín - Slavonice 49-38-13 % 5:2 (3:1) 19.08. 10:15 -
Suchdol - K.Řečice 33-20-47 % 1:4 (1:3) 19.08. 17:00 -
Bystřice - Buk 70-12-18 % 4:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Studená - Lomnice 87-0-13 % 4:0 (3:0) 19.08. 17:00 -
Stráž - Nemanice 76-12-12 % 7:0 (4:0) 20.08. 15:00 -
Třeboň B - H. Žďár 47-12-41 % 0:2 (0:1) 20.08. 15:00
-
Lomnice - H. Žďár 29-6-65 % 0:4 (0:2) 26.08. 17:00 -
K.Řečice - Ševětín 88-0-12 % 3:1 (1:0) 26.08. 17:00 -
Slavonice - Bystřice 12-41-47 % 1:3 (1:1) 26.08. 17:00 -
Studená - Suchdol 88-6-6 % 1:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Buk - D.Voda 53-12-35 % 4:2 (3:2) 26.08. 17:00 -
Nemanice - Třeboň B 12-6-82 % 0:0 (0:0) 27.08. 16:00 -
Neplachov - Stráž 59-12-29 % 3:1 (1:0) 27.08. 16:00
-
Ševětín - Studená 13-25-62 % 1:8 (1:4) 02.09. 10:15 -
D.Voda - Slavonice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 02.09. 10:15 -
H. Žďár - Nemanice 94-0-6 % 5:1 (1:0) 02.09. 10:30 -
Bystřice - K.Řečice 36-29-35 % 2:3 (2:1) 03.09. 17:00 -
Třeboň B - Neplachov 31-19-50 % 2:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
Stráž - Buk 31-38-31 % 2:0 (2:0) 03.09. 15:00 -
Suchdol - Lomnice 81-6-13 % 6:2 (2:0) 03.09. 17:00
-
Suchdol - Ševětín 95-5-0 % 0:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
Slavonice - Stráž 20-45-35 % 6:4 (4:2) 09.09. 17:00 -
K.Řečice - D.Voda 100-0-0 % 3:4 (2:2) 09.09. 10:15 -
Lomnice - Nemanice 79-16-5 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Buk - Třeboň B 75-15-10 % 1:2 (1:1) 10.09. 15:00 -
Studená - Bystřice 75-15-10 % 3:0 kont. (1:2) 09.09. 17:00 -
Neplachov - H. Žďár 15-5-80 % 1:0 (0:0) 10.09. 16:00
-
Ševětín - Lomnice 87-0-13 % 6:1 (2:1) 16.09. 10:15 -
D.Voda - Studená 33-13-54 % 4:2 (2:1) 16.09. 10:15 -
H. Žďár - Buk 100-0-0 % 2:0 (1:0) 16.09. 10:30 -
Bystřice - Suchdol 87-0-13 % 1:4 (1:3) 16.09. 16:30 -
Nemanice - Neplachov 25-0-75 % 1:6 (1:4) 17.09. 15:00 -
Třeboň B - Slavonice 87-0-13 % 2:2 (2:0) 17.09. 15:00 -
Stráž - K.Řečice 37-25-38 % 2:1 (1:0) 17.09. 15:00
-
Ševětín - Bystřice 69-5-26 % 0:1 (0:0) 23.09. 10:15 -
Lomnice - Neplachov 16-0-84 % 3:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
K.Řečice - Třeboň B 95-0-5 % 5:1 (3:0) 23.09. 16:30 -
Slavonice - H. Žďár 16-5-79 % 2:2 (2:1) 23.09. 16:30 -
Suchdol - D.Voda 57-11-32 % 2:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Studená - Stráž 74-5-21 % 3:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Buk - Nemanice 89-0-11 % 11:0 (5:0) 24.09. 15:00
-
D.Voda - Ševětín 86-0-14 % 1:1 (1:0) 30.09. 10:15 -
H. Žďár - K.Řečice 64-29-7 % 1:1 (0:0) 30.09. 10:30 -
Bystřice - Lomnice 93-0-7 % 3:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Třeboň B - Studená 20-20-60 % 5:3 (4:2) 01.10. 15:00 -
Stráž - Suchdol 42-29-29 % 0:3 (0:1) 01.10. 15:00 -
Nemanice - Slavonice 27-7-66 % 2:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Neplachov - Buk 86-0-14 % 2:2 (2:1) 01.10. 16:00
-
Ševětín - Stráž 60-20-20 % 5:1 (1:1) 07.10. 10:15 -
Lomnice - Buk 40-13-47 % 1:4 (0:1) 07.10. 16:00 -
Bystřice - D.Voda 80-7-13 % 5:2 (0:0) 08.10. 16:00 -
Slavonice - Neplachov 53-7-40 % 2:7 (0:3) 07.10. 16:00 -
K.Řečice - Nemanice 87-0-13 % 11:0 (6:0) 07.10. 16:00 -
Studená - H. Žďár 47-33-20 % 0:3 (0:1) 07.10. 16:00 -
Suchdol - Třeboň B 75-0-25 % 1:1 (0:0) 08.10. 16:00
-
D.Voda - Lomnice 100-0-0 % 5:2 (4:1) 14.10. 10:15 -
H. Žďár - Suchdol 87-0-13 % 1:4 (0:1) 14.10. 10:30 -
Buk - Slavonice 80-13-7 % 1:2 (0:2) 15.10. 15:00 -
Stráž - Bystřice 19-6-75 % 1:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Nemanice - Studená 13-0-87 % 0:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Třeboň B - Ševětín 67-20-13 % 7:0 (5:0) 15.10. 15:00 -
Neplachov - K.Řečice 60-13-27 % 2:1 (1:1) 15.10. 15:30
-
D.Voda - Stráž 93-0-7 % 3:2 (0:2) 21.10. 10:15 -
Ševětín - H. Žďár 13-0-87 % 2:1 (2:1) 21.10. 10:15 -
Lomnice - Slavonice 13-27-60 % 3:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Bystřice - Třeboň B 79-14-7 % 2:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
K.Řečice - Buk 93-7-0 % 5:4 (1:2) 21.10. 15:30 -
Studená - Neplachov 43-36-21 % 0:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Suchdol - Nemanice 93-0-7 % 3:0 (2:0) 22.10. 15:30
-
H. Žďár - Bystřice 73-20-7 % 6:3 (2:0) 28.10. 10:30 -
Slavonice - K.Řečice 19-19-62 % 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Buk - Studená 49-13-38 % 2:5 (2:4) 28.10. 14:30 -
Nemanice - Ševětín 13-0-87 % 0:6 (0:2) 29.10. 14:30 -
Neplachov - Suchdol 47-20-33 % 4:1 (4:1) 29.10. 14:30 -
Třeboň B - D.Voda 73-20-7 % 2:3 (1:3) 29.10. 14:30 -
Stráž - Lomnice 94-6-0 % 1:4 (0:1) 29.10. 14:30
-
D.Voda - H. Žďár 33-27-40 % 3:3 (3:2) 04.11. 10:15 -
Ševětín - Neplachov 13-6-81 % 0:2 (0:0) 04.11. 10:15 -
Suchdol - Buk 82-12-6 % 2:4 (0:1) 04.11. 14:00 -
Lomnice - K.Řečice 12-18-70 % 1:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Bystřice - Nemanice 94-0-6 % 18:0 (8:0) 04.11. 14:00 -
Studená - Slavonice 87-0-13 % 3:2 (2:2) 04.11. 14:00 -
Stráž - Třeboň B 47-20-33 % 2:0 (0:0) 04.11. 10:30
-
H. Žďár - Stráž 71-0-29 % 3:0 (3:0) 11.11. 10:30 -
Slavonice - Suchdol 35-29-36 % 0:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
K.Řečice - Studená 73-7-20 % 3:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Buk - Ševětín 80-7-13 % 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Třeboň B - Lomnice 88-6-6 % 3:2 (0:0) 12.11. 14:00 -
Nemanice - D.Voda 13-0-87 % 0:8 (0:3) 12.11. 14:00 -
Bystřice - Neplachov 40-13-47 % 7:1 (3:1) 11.11. 14:00
-
H. Žďár - Lomnice 93-0-7 % 3:0 (1:0) 23.03. 10:30 -
D.Voda - Buk 62-15-23 % 4:2 (2:2) 23.03. 11:30 -
Ševětín - K.Řečice 33-17-50 % 1:2 (1:2) 23.03. 15:00 -
Bystřice - Slavonice 85-15-0 % 4:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Suchdol - Studená 92-8-0 % 1:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Třeboň B - Nemanice 93-7-0 % 1:2 (0:2) 23.03. 10:30 -
Stráž - Neplachov 33-20-47 % 0:1 (0:0) 24.03. 15:00
-
Studená - Ševětín 80-13-7 % 2:2 (1:2) 30.03. 15:00 -
Buk - Stráž 50-21-29 % 3:2 (1:0) 31.03. 15:00 -
K.Řečice - Bystřice 58-21-21 % 1:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
Slavonice - D.Voda 33-20-47 % 1:3 (1:1) 30.03. 15:00 -
Lomnice - Suchdol 21-7-72 % 1:7 (0:3) 30.03. 15:00 -
Nemanice - H. Žďár 20-0-80 % 1:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Neplachov - Třeboň B 100-0-0 % 3:1 (3:1) 30.03. 11:00
-
D.Voda - K.Řečice 67-0-33 % 1:3 (0:1) 06.04. 10:15 -
H. Žďár - Neplachov 39-23-38 % 1:3 (1:1) 06.04. 10:30 -
Bystřice - Studená 79-0-21 % 6:1 (3:1) 07.04. 16:30 -
Ševětín - Suchdol 69-8-23 % 2:3 (2:1) 06.04. 16:30 -
Třeboň B - Buk 70-15-15 % 1:1 (0:0) 07.04. 15:00 -
Nemanice - Lomnice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 07.04. 15:00 -
Stráž - Slavonice 39-38-23 % 0:5 (0:4) 07.04. 15:00
-
Buk - H. Žďár 15-31-54 % 0:4 (0:0) 13.04. 16:30 -
Studená - D.Voda 54-23-23 % 2:2 (1:2) 13.04. 16:30 -
Lomnice - Ševětín 23-0-77 % 1:2 (0:2) 13.04. 16:30 -
Slavonice - Třeboň B 77-8-15 % 4:2 (3:0) 13.04. 16:30 -
K.Řečice - Stráž 86-14-0 % 2:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Suchdol - Bystřice 41-42-17 % 1:2 (1:1) 13.04. 16:30 -
Neplachov - Nemanice 93-0-7 % 4:0 (1:0) 14.04. 16:00
-
D.Voda - Suchdol 53-18-29 % 3:1 (3:1) 20.04. 10:15 -
H. Žďár - Slavonice 94-0-6 % 4:0 (1:0) 20.04. 10:30 -
Bystřice - Ševětín 89-0-11 % 3:2 (1:0) 20.04. 17:00 -
Nemanice - Buk 35-24-41 % 1:2 (0:1) 21.04. 15:00 -
Třeboň B - K.Řečice 6-12-82 % 0:4 (0:2) 21.04. 15:00 -
Stráž - Studená 41-18-41 % 1:2 (0:0) 21.04. 15:00 -
Neplachov - Lomnice 94-0-6 % 4:2 (2:2) 21.04. 16:00
Rozhovory
- Tomáš Chvátal: Zpáteční cesty ze zápasů si celý tým v autobuse náležitě užívá
- Petr Fiala: Pokud by se udrželo třetí místo, bylo by to pěkné
- Vojtěch Havlík: Trenér je připravený na ztrátu bodů až ve 25. kole
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Neplachov | 18 | 49:29 | 41 |
2 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 18 | 65:28 | 37 |
3 | FK Kardašova Řečice 1922 | 18 | 53:26 | 36 |
4 | SK Horní Žďár | 18 | 45:21 | 33 |
5 | SK Dobrá Voda | 18 | 55:38 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dmytro Serbin | 20 |
2 | Jakub Záruba | 14 |
3 | David Frühauf | 12 |
4 | Libor Dvořák | 12 |
5 | Lukáš Rybčák | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Stejskal | 64 | 53,8% | 0 |
2 | Michal Rácik | 64 | 50,8% | 0 |
3 | Michal Štrouf | 63 | 50,0% | 1 |
4 | pavel mikšátko | 59 | 46,8% | 0 |
5 | Pavel Šimek | 59 | 51,3% | 0 |
Nejnovější události
D. Rychlý 20:27 26.4.2024 Tip: výhra hostů D.Voda D. Rychlý 20:27 26.4.2024 Tip: výhra hostů Bystřice D. Rychlý 20:27 26.4.2024 Tip: výhra domácích K.Řečice D. Rychlý 20:27 26.4.2024 Tip: výhra domácích Slavonice D. Rychlý 20:27 26.4.2024 Tip: výhra domácích Studená