2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2023-2024

Další 3 body pro Horní Žďár

18

Horní Žďár vstoupil do nové sezóny suverénně. Z venkovního hřiště si odvezl další 3 body, navíc znovu ani neinkasoval.

SK Horní Žďár
Zdroj: Facebook SK Horní Žďár: Do Lomnice jsme jeli s ambicí odvézt si 3 body a předvést zlepšenou hru na míči. Ve 3' minutě Stejskal krásnou průnikovou přihrávkou našel Michala Völfela a ten svoji první soutěžní trefou za Horní Žďár dával na 1:0. V 10' Minutě po dobré kombinaci, střely Jana Benedy a následné dorážce Karla Voldána jsme již vedli 2:0. Nepochopitelná věc se stala v 16' minutě, kdy Jan Beneda dostal krásný balón za obranu a postupoval sám na domácího gólmana. Míč si strčil kolem vyběhnutého gólmana, který ho těsně před pokutovým územím doslova sestřelil. K překvapení všech, včetně domácích to bylo potrestáno pouze žlutým kartónkem. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit podobně jako do prvního a utkání co nejdříve rozhodnout. To se povedlo dvěma slepenými góly v 56' a 59' minutě, kdy skóroval Koranda a Jan Beneda. Výsledek 4:0. Těší nás druhé čisté konto v řadě, navíc z venkovních zápasů s tím, že jsme Lomnici nedovolili ani vystřelit na bránu. V dalším kole nás čeká první domácí utkání této sezóny. V domácím prostředí budeme chtít vlastním fanouškům předvést dobrý výkon a výhru stejně jako v předchozích dvou venkovních představeních.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
O. Vala [-] - J. Mikeš [-] (61. D. Nosek [-] ) , J. Burda [-] , T. Prášek [-] , P. Prášek [-] , T. Lisko [-] (64. K. Bartoš [-] ) , V. Kotyza [-] , V. Kos [-] (70. O. Melichar [-] ) , L. Čáp [-] , J. Burda [-] , D. Bartoš [-]

L. Rešl [-] (78. P. Vedl [-] ) - M. Völfel [-] , A. Moldrzyk [-] (63. L. Štěch [-] ) , J. Peňáz [-] (54. J. Beneda [-] ) , M. Koranda [-] , J. Beneda [-] (64. J. Snížek [-] ) , L. Stejskal [-] , K. Voldán [-] , V. Princ [-] , O. Blažek [-] , P. Völfel [-]

ŽK: 16. O. Vala , 86. T. Prášek - 28. M. Völfel , 50. J. Peňáz , 57. M. Koranda , 78. K. Voldán .
Místo: Lomnice nad Lužnicí. Počet diváků: 50. Rozhodčí: LEIŠ Filip - ROUS Zdeněk, BUMBA František.