Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Karlovarský - Sokolov


Ostatní okresy

EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Oloví se postaralo o první překvápko a veze body z Rychnova


To, že by se na hřišti v Rychnově mohlo o víkendu schylovat k menšímu překvapení jsme avizovali již ve čtvrtečních tipech experta. A tato domněnka se jen a pouze potvrdila. Rychnov byl po zimní přestváce jako omámený a nehrál vůbec dobře, čehož dokázalo o něco lépe připravné Oloví využít. Přesto sledovali diváci v Rychnově drama až téměř do poslední minuty a rozhodovalo se až v samotném závěru. Oloví ale nakonec vítězilo v poměru 4:2 a odváží si cenné tři body. Zdá se, že Oloví bude v jarní fázi o něco silnější, než na podzim. Rychnov tentokrát v boji o důležitou top pětku ztratil a je sedmý.


Reportáž

Lomnice ve šlágru přejela Chodovskou


Asi nejatraktivnější zápas kola měl nakonec jednoznačný průběh, i když je pravdou, že ve druhé půli nechybělo příliš a nakoenc poražená Chodovská s novým trenérem se mohla vrátit do hry. Ale nestalo se, a tak z toho nakonec byla jen jasná demolice hostujícího týmu. Domácí se hned při prvním jarním utkání rozstříleli šesti zásahy a po jednom inkasování nakonec hravě zvítězili. Zaslouženě zvítězili. Chodovská dnes zkrátka tahala za kratší konec, a tak jí nezbývá nic, než zvednout hlavu a těšit se na odvetu, až se soutěž rozdělí. Do té doby si nový trenér Hejna dostane tým určitě do větší formy a pohody. 


Reportáž

Chodov zlomil Svatavu až při penaltách


Pokud by se měl v prvním jarním kole určitě v něterém utkání jasný favorit, asi by většina fanoušků ukázala na Chodov, který hrál doma se svatavským Baníkem. Ten ale ukázal, jak velká motivace ho v posledních kolech základní části žene. Baníku jde o udržení se v top pětce, kdežto Spartak už v podstatě jen čeká na rozdělení soutěže. Přesto měli ale domácí v utkání poměrně jasně navrch. Svatava ale přijela ve výborné formě, skvěle bránila a hrozila občasnými výpady na domácí branku. A nakonec se také dočkala zasloužené, těžce vybojované remízy. V penaltách už ale Chodovu nestačila, a tak se bude muset smířit jen s jedním bodem. To je ale při ohledu na souepře velmi ceněný úspěch.


Reportáž

Jarní část načalo krásenské vyplenění Bukovan


V prvních patnácti minutách to sice vypadalo, že Krásno vod sezóny absolutně zaspalo a bude se moci jen modlit, aby neodjelo s ostudou. Bukovany ale neodkázaly svých šancí využívat, hsoty navíc podržel brankář Kvapil a Krásno mělo čas postupně se rozehrát. Nakonec hru podle očekávání absolutně ovládlo a zaslouženě zvítězilo v poměru 4:1. První body tak veze Baník domů a Bukovany mohou jen litovat promarněných šancí a nevyužité převahy v úvodu. Určitě totiž měly daleko navíc. Takhle jim ale nezbývá nic, než si na první body ještě počkat.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

FOTOSERIÁL: Trenérské zkušenosti v praxi

23.01.2017 20:37

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

16.01.2017 10:43

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

Hashtag #fotbalunas žil na Instagramu i v podzimní části sezóny!

10.01.2017 15:14

Naši fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé polovině sezóny sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromědě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na našem Instagramu i vy a přidávejte fotky z vašeho fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky.

Článek

FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

03.01.2017 19:52

Obejdeme se i bez obrovských ochozů, do kterých se vejdou tisíce lidí. Nám stačí jediné, kulatý nesmysl a dvě soupeřící party hráčů. Když vysvitne slunko, tak je to u fotbalového pažitu zkrátka jedna velká pohoda. A občas se přijdou ukázat i ovce.

Článek

Nejčtenější články roku 2016? Ženy ve fotbale, rozhodčí řezník nebo hráčův úlet

31.12.2016 07:43

Je na čase se ohlédnout zpět a připomenout si články, které vás na fotbalunas.cz nejvíce zaujaly! Vybrali jsme desítku nejčtenějších, pokud vám některý z nich unikl, můžete to teď lehce napravit...

Článek

Červené a žluté karty? Zaměřeno na náš kraj!

19.12.2016 11:19

V minulém článku jsme se podívali na karetní prohřešky v rámci celé republiky, nyní se zaměříme speciálně na náš kraj. V malém statistickém okénku se probereme kartami červenými i žlutými. 

Článek

Našli jsme zlé muže českého fotbalu! Kdo na podzim nasbíral nejvíce karet?

19.12.2016 00:14

Koho rozhodčí v podzimní části nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od třetích nejvyšších soutěží České republiky až po IV. třídy a výsledkem je žebříček zlých mužů amatérského fotbalu!

Rozhovor

Jakub Krásný, zpověď hráče z jedenáctky podzimu

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 18.12.2016 19:02

Většina fanoušků už asi zaregistrovala první z několika dílů našeho menšího seriálu zpovědí nejlepších jedenácti hráčů podzimu. V prvním díle jsme pokládali otázky chodovskému kanonýrovi Jakubu Smolkovi a nyní jsme stejné dotazy pokládali také jeho jmenovci z rivalského týmu Jakubu Krásnému (FK Stará Chodovská). Teď už se ale nenechte rušit a sami se mrkněte, kteří soupeři jsou mu nejnepříjemníší, které hřiště mu vyhovuje v soutěži nejvíce, nebo kým se na hřišti insiruje, neboli, kdo je jeho fotbalovým vzorem. Příjemnou zábavu.

Celkový počet článků: 313
Zpět na Karlovarský kraj