Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Karlovarský - Sokolov


Ostatní okresy

EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Bukovany zvládly zápas s Olovím a přimáčkly se na Rychnov


Souboj o předposlední příčku. Na dně tabulky se po pěti kolech usadily Bukovany a Oloví, které měly před vzájemným duelem shodně po čtyřech bodech a oba toužily po tom, odpíchnout se od druhého výhrou. Podařit se to ale mohlo jen jednomu. Utkání začalo pěkně zostra a celky během chvíle zdánlivě rozpoutaly obrovskou přestřelku. Za stavu 1:1 se ale po čtyřech minutách zápas uklidnil. Další branky padaly až ve druhé půli. Tam dokázaly domácí Bukovany díky dvěma zásahům Jakuba Čecha odskočit a tři body už uhájily. Nyní se tak přmáčkly na třetím místě za druhý Rychnov na rozdíl jednoho bodu. Rychnov má však ještě bod k dobru.


Reportáž

Lomnický celek deklasoval na své půdě Krásno


Tento týden nejspíš nabídne velké množství branek. Dá se totiž očekávat, že Chodov letos už potřetí jasně roznese na kopytech Starou Chodovskou. Lomnice ale nehodlala zůstat pozadu. I když měla ještě v nohách čtvrteční předehrávku s Jindřichovicemi, určitě nehodlala nic podcenit. Zápas od první minuty zvládala na jedničku a s Krásnem si nakonec hravě poradila v až nečekaném brankovém rozdílu. Zvítězila totiž v poěmru 9:0 a nedala Baníku jedinou naději. Parádní výkon jí tak minimálně do již zmíněného nedělního derby Chodva a Chodovské posune na první příčku.


Reportáž

Lomnice v předehrávce vyplenila Jidřichovice, domácím nevyšla ani odveta


Jindřichovicím budou v příštím týdnu chybět důležití hráči. Hned pět tahounů ze základní sestavy nebude k dispozici, a tak tamní vedení požádalo lomnický celek o to, aby se zápas přesunul na jiný termín. Lomnice na požadavek soupeře přistoupila a nakonec byl vybrán už tento čtvrtek. To zase znamenalo to, že budou v tomto případě chybět někteří hráči zase Lomnici, ale jak se nakonec ukázalo, výsledek to neovlinilo. Lomnice k odvetě přistoupila daleko zodpovědněji, než k domácímu utkání z minulého víkendu a hravě si se soupeřem poradila. Vyhrála 4:0 a domů se vracela se třemi body, díky nimž se v tabulce vyrovnala Chodovu. Má ale odehráno o jeden zápas více. 


Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Svatava si poradila s Bukovany, rozhodla ve druhé půli


Svatava začala důležitý zápas rychlým gólem, ale bojovný tým Bukovan dokázal do poločasu ještě vyrovnat. Zdálo se, že to dnes budou mít domácí velmi těžké, ale ve druhé půli už se jim přeci jen podařilo odskočit a nakoenc mohli slavit důležité vítězství za tři body. Bukovany padly v poměru 1:3. Tabulka tak začíná konečně nabírat jesnější obrysy a maličko se to zamotává jen v boji o třetí místo. Svatava je jasně první a čtyři kola před koncem má šestibodový náskok. Druhý Rychnov má pak na druhém místě čtyři body k dobru na poslední dvojici. O třetí místo si to tak pravděpodobně rozadjí Bukovany a Oloví. Ty si to už příští víkend rozdají ve vzájemném souboji mezi sebou a vítěz by se pak mohl zase přiblížit druhému Rychnovu, který narazí na Svatavu.


Reportáž

Lomnice uhájila povinné body v souboji s Jindřichovicemi


Poté, co v sobotu Krásno ztratilo body v Chodovské, dostaly Jindřichovice šanci poodskočit a na třetím místě si vybudovat malý náskok. Jenže k tomu by musely porazit velmi těžkého soupeře, a to Lomnici, ještě k tomu na jejím hřišti. To se zdálo jako velmi složitý úkol, ale přesto ne nerálný, a proto k němu hosté přistoupili velmi zodpovědně. I přes veškerou snahu ale nakoenc na kvalitnějšího soupeře nestačili. Jindřichovice padly v poměru 1:3, jsou čtvrté a příští víkend mají volno. Lomnice na Chodov ztrácí tři body ze vzájemného utkání.


Reportáž

Oloví konečně vyhrálo, vyšláplo si na Rychnov


Oloví se konečně začlo trochu zvedat. To jemně naznačil už jeho první bod po rozdělení z minulého víkendu, kdy obral lídra skupiny o umístění. Ale tentokrát se mu před domácími fanoušky dařilo ještě lépe. Hrál velmi dobře a dokázal svého osupeře přehrávat. Od začátku si budoval náskok a nakoenc dosáhl na celkem pohodlné vítězství 3:1. Marně teď vzpomínám, kdy naposledy Oloví zvládlo zápas takhle dobře. Je to výborná zpráva pro každého fanouška. Oloví se trochu zvedá a je pravděpodobné, že to bude ve skupině o pozice ještě možná zajímavé a trochu se to zamotá.


Reportáž

Chodovská má první body, jeden ae veze domů Krásno


Stará Chodovská se konečně zvedla. Po třech tragických výkonech a katastrofálních výsledcích se jí podařilo nyní s favorizovaným Baníkem Krásno udržet krok delší dobu a ve druhé půli se dokonce i dostat do vedení. Fanoušci už s napětím pomalu vyhlíželi první výhru, ale Krásno s blížícím se závěrem domácí tým stále více svíralo, až se dočkalo vyrovnání. O prvním triumfu Chodovské tak musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Pro Chodovskou by mohl být tento zápas odrazovým můstkem, pro Baník je jednoznačně dvoubodovou ztrátou. 


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Rychnov vyzrál na Bukovany a je s náskokem druhý


Již v tipech experta jsme avizovali, že se jedná nejspíš o důležitý souboj v bojích o druhé místo. Po prvním vzájemném utkání v Bukovanech k němu měl po výhře na penalty blíže Rychnov, ale domácí mu chtěli porážku tentokrtá určitě oplatit a udržet se tak minimálně v jeho blízkosti. Jenže ani tentokrtá Bukovany na svého soupeře nevyzrály. Rychnov dokázal zápas dovést k tříbodovému vítězství 3:2. Je tak s náskokem druhý a nyní může pomýšlet na to, jak ještě zkusit potrápit vedoucí Svatavu. 


Reportáž

Jindřichovice doslova zametly s Chodovskou, rozhodly už v první půli


Jindřichovice a Cchodovská. Po pár kolech se zdá, že by to měl být souboj o předposlední místo. Mírným favoritem v něm určitě byli domácí, a to nejen kvůli domácímu prostředí, ale také kvůli špatné výkonnosti Chodovské v poslední době. Jenže to, co se na hřišti v Jindřichovicích dělo čekal asi málokdo. Domácí na soupeře doslova vlétli čtymi góly rozhodli už v první půli. Takovou kanonádu asi nikdo neočekával. Domácí nakoenc vyhráliv poměru 9:0 a Chodovskou tak nejspíš definitivně odsoudili k poslední příčce. Chodovská po dalším debaklu už ztrácí opravdu výrazně. Za tři zápasy dostala pětadvacet branek a nedala žádnou.


Reportáž

Chodov zvládl zápas v Krásnu a zůstává neporažen


Spartak se umí na důležité zápasy a důležité části sezóny připravit skvěle a potvrzuje to také letos. Od rozdělení soutěže ještě neprohrál a spanilými výkony kráčí bezchybně všemi zápasy. Tentokrát hladce vyzrál na Krásno a z jeho půdy veze po výsledku 1:4 cenné tři body. Na první místě tak zůstane ještě minimálně i po příštím víkendu, a to i přes to, že v něm bude pauzírovat. Krásno dál bojuje zdá se o třetí místo.


Reportáž

Svatava zůstává neporažena, ztratila ale první bod


Svatava po rozdělení soutěže na dvě části platí za neporazitelný tým. Proti Oloví se ale natrápila zatím nejvíce a svou výhru si vystřílela po výsledku 1:1 až v penaltách. Má tak další cenné dva body a na prvním místě je již pevnně se solidním náskokem. Oloví je na tom přesně opačně. Pro něj je tento bod prvním, ale i tak zstává zatím v tabulce beznadějně poslední. Tak uvidíme, zda se dokáže Oloví v dalších kolech ještě zvednout a vybojovat ještě nějaký ten bod.


Reportáž

Svatava otočila souboj s Rychnovem a dál vede tabulku


Souboj dvou asi nejkvalitnějších celků skupiny o úmístění neměl zase tak jendozačného favorita, proto bylo oboustranně velmi důležité zápas nkterak nepodcenit a nechybovat v něm. To bylo ale asi to, co nakoenc srazilo Rychnov. Ten si totiž nechal v závěru první půle netakticky vyloučit hráče a od té doby už to s ním šlo z kopce. I přes to, že po půli vedl 1:0 nakoenc Svatava zápas hravě otočila a vyhrála v poměru 3:1. Získala tak v souboji o první příčku tři body a momentálně je lídrem skupiny se čtyřbodovým náskokem právě před druhým Rychnovem.


Reportáž

Pohoda, klídek a po zápase možná i tabáček... Chodov si bez problémů poradil s Jindřichovicemi


Chodov se nikam netlačil, nic zbytečně nehrotil a zápasem s Jindřichovicemi zkrátka jen tak bez problémů prošel. V první půli se hosté ještě drželi, ale ve druhé už jim došly síly a bylo rozhodnuto. I přes poklidnější tempo ale domácí viděli hned sedm branek. Chodov vyhrál nakoenc 6:1, získal tři body a dál zaslouženě vévodí tabulce. Jindřichovice zůstávají na předposlední příčce a nechávají za sebou Starou Chodovskou.


Reportáž

Bukovany otočily souboj s Olovím


Bukovany a Oloví, podle všeho dva nejslabší celky letošního ročníku si to společně nyní rozdaly ve vzájemném utkání, které možná bude rozhodovat o tom, kterému z nich připadne na koneci sezóny poslední příčka. Ale nepředbíhejme, stát se může ještě cokoli a možná se oba celky vzepřou a nebude nejhorším ani jeden z nich. Pojďme tedy k tomuto utkání. Mírným favoritem byly Bukovany, ale první půle vyšla lépe Olovským. Favorit se ale dokázal následně zkoncentrovat a zápas ve druhé půli strhl na svou stranu. Bukovany tak nakoenc slaví výhru v poměru 2:1. Oloví tak zůstává bez bodu poslední a Bukovany jsou se čtyřmi body ve čtyřčlenné tabulce předposlední. První dva celky ale mají navíc ještě vzájemný nedělní zápas k dobru.


Reportáž

Lomnice si vyšlápla na Chodovskou, veze tři body a čisté konto


Do Chodovské v sobotu dopoledne dorzila Lomnice, pro níž neexistovala jiná možnost, než odvoz tří cenných bodů pro boje o titul a postup. A od začátku si za nimi šlo. Chodovská nestíhala, během půl hodiny bylo rozhodnuto a zbytek zápasu už se jen v poklidu dohrával v režii Lomnice. Nakonec Chodovská na vlastní půdě vyfasovala pověsného kanára. Prohrála tedy pochcopitelně v poměru 0:7 a dál musí na své první body a vlastně i první gól ve skupině o titul čekat. Po dvou zápasech je na tom zatím tragicky její, skóre mluví jasně 0:16.  


Reportáž

Rychnov ve druhé půli zametl s Olovím


Kdo by po vyrovnané první půli čekal konečný výsledek 6:1 ve prospěch Rychnova. Oloví ve druhém dějství naprosto odpadl oa pak už se vše odehrávalo jen v režii domácího celku ,který hladce přidal šest branek a udělal ze zápasu debakl. Rychnovu tak po dvou cenných bodech z Bukovan a třech z tohoto zápasu patří zaslouženě druhá příčka ve skupině. Na vedoucí Svatavu ztrácí Rychnov bod. Ve vzájemném souboji se proti ní postaví už příští týden.


Reportáž

Chodov nedopustil drama a posunul se po výhře v Lomnici do čela


Chodov je opět jasně největším favoritem na titul a tentokrtá to přijel minimálně částečně potvrdit do Lomnice. O tom, zda ho získá se totiž bude pravděpodobně rozhodovat ve vzájemných zápasech s tamním celkem. Tentokrtá ale mírný favorit absolutně nic nepodcenil, hrál zodpovědně a chytře, přesto naplno a po první půli bylo za stavu 0:3 prakticky rozhodnuto. Lomnice ve druhém dějství ještě snížila a zápas zdramatizovala, ale to už jí k ničemu nebylo. Chodov vyhrál 2:4.


Reportáž

Svatava jasně přestřílela Bukovany


Favorit skupiny zdá se našel herní klid a pohodu a poté, co smolně vypadl z lepší skupiny si zbytek sezóny hodlá už jen užívat. Tentokrtá zajížděl do Bukovan, kde sice prohrával dlouho 0:1, ale v závěru půle zápas otočil a pak už si šel za pohodlnou výhrou 5:2. Baník tak získal další tři body a jasně vládne celé tabulce. Za dva zápasy navíc vsítil osm branek, coč jsou čtyři na zápas a inkasoval pouze dvakrát, tedy jednou na zápas. Skvělý úvod. Bukovany podruhé padly a zatím mají v tabulce pouze bod.


Celkový počet článků: 354
Zpět na Karlovarský kraj