Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Rozhovor

Jan Husák: Na hřišti mě určitě neuvidíte bláznivě lítat

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 21.04.2017 16:26

Pravděpodobně poslední rozhovor této sezóny s hráčem kola je tu. Poslední šanci vykřiknout pár slov do éteru dostal Jan Husák (Baník Krásno). Krásenský srdcař na jaře vyčníval zatím snad v každém utkání. Hrál výborně a hlavně nikdy nevypustil. Stejně tak oddřel také zápas v Chodovské, v němž už prakticky o nic nešlo. Nakoenc mu asi ted ani niak výrazně nevadilo, že jeho tým prohrál, každopádně nyní i tak slaví titul hvězdy kola. A co nám k tomu všemu sám pověděl a jak se popsal jako hráče, to již za chvíli uvidíte níže.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Lomnice si na závěr poradila s Rychnovem


Poslední hrací víkend základní části uzavřel nedělní souboj dvou týmů, které nyní půjdou každý jinou cestou. O tom bylo ale rozhodnuto již před začátkem tohoto utkání, a tak v neděli už v podstatě o nic nešlo. A podle toho to také vypadalo, Lomnice se nikam netlačila a ani Rychnov pravděpodobně nehrál úplně naplno. Vše tak nakoenc skončilo i tak podle očekávání a předpokladů, tedy vítězstvím Lomnice v poměru 3:1. Ta díky třem bodům nakonec o bod ovládla po zaváhání Chodova tabulku a po základní části získala v podstatě nicneznamenající titul. K tomu jí gratulujeme. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

16.04.2017 21:01

Je tu pravděpodobně poslední sestava kola aktuálně probíhající sezóny. Po tomto víkendu se nám totiž soutěže rozdělí na dvě různé části, v nichž se budou každý víkend konat jen dva fotbalové souboje, z čehož by se vytvářeli podobné formáty sestavy kola jen velmi těžko. Proto rozhodně neváhejte a pjďte společně rozhodnout o pravděpodobně vůbec posledním hráči kola sezóny 2016/17. Začínáme.

Reportáž

Jindřichovice poslala do bojů o titul senzační remíza


Poté, co Jindřichovice bojující o umístění v první pětici v minulém kole ztratily zbytečně v Bukovanech, zdálo se, že je rozhodnuto v jejich neprospěch. Tento týden totiž narazily na Chodov a proti němu je velmi obtížné, získat byť jeden cenný bod, který by znamenal jistotu postupu do bojů o titul. Jenže zdánlivě nemožné se stalo skutečností. Jindřichovicím pomohlo domácí prostředí včetně nepříliš kvalitního terénu, pomohl také fakt, že CHodovu už vůbec o nic nešlo a pak pomohla bojovnost. To vše znamnalo, že domácí celek ukořistil bod za remízu, která pro něj znamenala velké vítězství. I když nakonec tedy vyhrál na penalty Chodov, v Jindřichovicích se dnes bude slavit.


Reportáž

Bukovany rozsekly remízový zápas těsně před koncem


Dva nejslabší týmy soutěže se potkaly v sobotu na hřišti v Oloví, kde svedly velice napínavý souboj, který stál oba množství sil. Diváci se sice fotbalem příliš bavit nemohli, ale minimálně napětí je muselo zabavovat až do úplného konce. DLouho to vypadalo na spravdelivou remízu, ale té se nakoenc zápas vyhnul, díky gólu Bukovan v posledních minutách. Oba celky si tak dnes zkusily menší přípravu před tím, než se potkají v bojích o umístění. 


Reportáž

Chodovská a Krásno šetřily síly na důležité zápasy, v klidném utkání měli domácí více štěstí


Chodovská i Krásno už měly svůj postup jistý před posledním kolem základní části, a tak ani jeden z nich ve vzájemném souboji nijak netlačil na pilu a šlo spíše o to, aby pošetřily síly na dležité zápasy a zároveň tento zvládly bez zranění. A to se podařilo. V utkání se nikdo za ničím nehnal, a tak se hrálo o body v podstatě do poslední chvíle a rozhodovat muselo až štěstí, které stálo při domácích, kteří rozhodli šťastným střídáním v závěru a zvítězili tak 1:0. Až se týmy ale potkají příště, bude zápas rozhodně atraktivnější a vyhrocenější.


Rozhovor

Tomáš Ptáček: Fotbalové vzory? Rosický, Ronaldinho, ale i lomnický Tomáš Dlesk

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 14.04.2017 16:24

Také tento týden si množství z Vás nenechalo možnost zaslat hlas svému favoritovi ze sestavy kola a rozhodnout tak společnými silami o tom, který z nich ovládne naší anketu o nejlepšího hráče víkendu. Asi je zbytečné opět sáhodlouze představovat toho, o jehož triumfu už všichni víme od středy a proto přistupme k tomu, co nám prozradil a pověděl. Tomáš Ptáček (TJ Lomnice) s námi probral nejen aktuální formu týmu nebou tu svou, ale také své fotbalové začátky a vztah k fotbalu. Více si přečtěte níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

13.04.2017 12:28

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Z derby byla exhibice, Spartak deklasoval Chodovskou


Největší šlágr kola a jeden z nejočekávanějších zápasů jarní části ještě před rozdělením soutěže. Chodov versus Chodovská. Derby o čest. Už jen o čest. Oba týmy totiž už před utkáním měly jistotu účasti v bojích o titul, a tak jim o nic jiného už vlastně ani jít nemohlo. Dalo se očekávat, že Chodovská bude tahat za kratší provaz, ale takový propadák čekal asi málokdo. Chodov soupeře absolutně rozebral a nedal mu jedinou šanci. Vyhrál 13:1 a jediné zklamání pro něj bylo připravení o čisté konto v poslední minutě.


Reportáž

Lomnice si hladce poradila s posledním týmem


Lomnice v neděli narazila na možná nejslabšího možného soupeře a rozhodně si s ním nedělal příliš horkou hlavu. I když neodehrála příliš vydařené utkání, bez větších problémů zvítězila v poměru 5:2 a má na svém kontě další tři body. I když je pravdou, že pro ní jsou již nepodstatné. Účast v bojích o titul už má jistou a nyní už základní část jen v poklidu dohrává. Ani Oloví už v podstatě o nic nebojuje. Skončí poslední a druhou šanci dostane v bojích o umístění.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

09.04.2017 19:52

Třetí hrací jarní víkend je za námi, výsledky už známe, další jedenáctka kola je kompletní a Vy si opět nesmíte nechat ujít příležitost rozhodnout o tom, který z jejích členů se stane největší hvězdou kola. Tentokrát jsme pro Vás sestavu připravili ve formaci 3-4-3. Hlasovat můžete jako vždy až do středečního poledne. Průběh hlasování si rozhodně nenechte ujít a svými hlasy sami přispějte tomu, koho byste si přáli vidět na nejvyšším stupínku.

Reportáž

Jindřichovice zaváhaly v Bukovanech, odjíždí s bodem


Menší překvapení. I když si někteří faoušci troufli tipnout spíše na Bukovany, my jsme zůstaly u papírových předpokladů a vsadily jsme na Jindřichovice. Pravda ale byla nakonec přesně mezi. Jindřichovice nedokázaly využít ani mírné převahy a nakonec skončil zápas po devadesát minutách jen remízou, která rozdělila dva body mezi oba celky. V penaltové loterii pak ale výhra připadla nakonec domácím, kteří tak zvítězili 3:2. To by mohla být pro Jindřichovice fatální ztráta. Nyní mají na svém kontě totiž jen devatenáct bodů a horší skóre než pátá Svatava. Tu už sice v základní části žádný zápas nečeká, lae Jindřichovice v posledním kole narazí na Chodov, proti němuž budou bodovat jen těžko.


Reportáž

Trnka jako krásenské eso v rukávu, náhradník otočil zápas


Svatavě se hned na začátku podařilo rychle uzmout vedení a pak už se jen bránila, Krásno tlačilo, ale marně. Nedařil ose mu soupeřovu defenzivu propálit a ještě zhruba patnáct minut před koncem aktivnější a lepší domácí prohrávali. Jenže pak domácí sudí vytáhl z rukávu eso. Volba, která měla cenu zlata. Na hřiště poslala Romana Trnku, který bleskurychlým hattrickem otočil zápas a zajistil svému týmu tři body. Krásno nakonec vyhrálo dokonce 4:1 a nakonec může být spokojené. Účast v lepší skupině, která si to rozdá o titul jej nemine. Svatava musí doufat. 


Celkový počet článků: 461
Zpět na okres Sokolov


Tým Z Skóre B
1 TJ Lomnice B 16 62:21 43
2 TJ Spartak Chodov B 16 81:20 42
3 FK Stará Chodovská 16 36:40 29
4 TJ Baník Krásno 16 36:36 22
5 FK Jindřichovice 16 28:37 20
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Petr Laur 13
2 Jakub Smolka 12
3 Jakub Lippert 11
4 Lukáš Šereda 10
5 Filip Lembacher 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 roman nedbal 30 50% 3
2 Jan Husák 26 45% 1
3 Jiří Kukla 23 62% 1
4 Lukáš Svitič 22 53% 1
5 Wolfgang Lorenz 18 60% 1
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory