15. M. Hrubý , 26. P. Fořt , 32. M. Hrubý , 42. L. Roubal , 45. P. Fořt (p.) , 50. O. Chocholoušek , 70. D. Černý
0

Nutno ale dodat, že případný neúspěch domácího celku by byl velkým překvapením. Béčko Táborska doplácí na absence hráčů tvrdým způsobem a obsadilo poslední příčku. Domácí ale splnili úkol porazit jihočeský celek s naprostým přehledem...

5:0, hotovo!

Domažlice si s chutí zastřílely. První gól přišel po patnácti minutách, když Blažka překonal Hrubý. Domácí v poli soupeře přehrávali a dostávali se kombinačními akcemi do zakončení.  Důležitý druhý gól, který definitivně zlomil odpor a snahu soupeře, vstřelil Fořt. O čtyři minuty později navýšil po kombinaci přesným zakončením Hrubý na 3:0. A dva hřebíčky do táborské rakve přišly ještě v závěru poločasu, kdy se z velkého domažlického tlaku prosadili Roubal a z penalty Fořt.

Domažlice soupeře šetřily

Domažličtí byli v zápase o ligu jinde, dvěma brankami ve druhé půli ještě navýšili vedení a Táborsko si tak odvezlo sedm kousků.

Počet diváků: 350. Rozhodčí: Martínek Petr - ŠŤASTNÝ Vít, ŘEHÁČEK Lubomír.