6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Horní Suchá poprvé zaváhala

0

V dalším domácím mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovali v 6. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s nováčkem TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:2, když poločasový stav byl 0:1. Za náš tým se prosadil Robin Čopák a Petr Příborský.

V dalším domácím mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovali v 6. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s nováčkem TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:2, když poločasový stav byl 0:1. Do vedení 0:1 se v utkání dostali hosté, když se prosadil v 9. minutě Jakub Kubiš. Výsledkem 0:1 tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase se hosté radovali podruhé v 75. minutě, kdy se přesně trefil Petr Žyla. Naši hráči však utkání dokázali aspoň vyrovnat, kdy se nejdříve prosadil v 78. minutě Robin Čopák a poté skóre utkání vyrovnal v 88. minutě na konečných 2:2 Petr Příborský. Takže naším hráčům skončila sérii vítězství v řadě, ale sérii neporazitelnosti pokračuje již pět utkání. O udržení neporazitelnosti se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém zajíždějí v sobotu 17. září na hřiště týmů TJ Řepiště.