9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Zápas nabídl brankové hody, řádil především čtyřgólový Holčák

0

V brankové přestřelce byly úspěšnější Velké Karlovice, které vyhrály v poměru 6:4.

Nadprůměrné fotbalové utkání se servírovalo ve Velkých Hošticích, kam dorazily ambiciózní Karlovice. Obě mužstva vsadila na totální ofenzivu, takže padlo rovných deset branek. Střelecky byl při chuti zejména hostující kanonýr Holčák, který zatížil konto soupeře čtyřmi přesnými trefami. Nováček I. B třídy se brzy ujal dvougólového vedení, a to si uchoval až do poločasové pauzy.

Zápas potom zdramatizoval domácí David, když ve 49. minutě korigoval na 2:3. Velké Hoštice se samozřejmě snažily vyrovnat, jenže po úspěšných zásazích Holčáka a Burdy hosté znovu odskočili na 2:5. Domácí ovšem neztráceli naději a během třech minut díky Janeckému a Danieli Pluschke vnesli na karlovickou lavičku značný neklid – 4:5. Hosté si definitivně oddechli až v 82. minutě, kdy skóroval Láníček – 4:6.