7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Zvardoňova branka zajistila tři body domácím

0

Velké Heraltice se ujaly vedení v 35. minutě. Ve druhém dějství už branka nepadla a domácí tři body už uhlídali.

Domácí Velké Heraltice začaly zápas lépe a hosty z Karlovic přehrávaly. Dlouho se ale domácím jejich převahu nedařilo zúročit gólově. V 35. minutě otevřely Velké Heraltice účet zápasu. Kopali z levé strany standardní situaci. Střelu ještě dokázal brankář Belej vyrazit, jenže beci míč do bezpečí neuklidily a zcela volný Zvardoň ho uklidil do sítě - 1:0. Do přestávky se hrál fotbal nahoru dolů a každý mančaft si vytvořila po dvou nadějných tutovkách, které ale zůstaly nevyužity.

Po přestávce se obraz hry obrátil a byly to Karlovice, které diktovaly tempo hry. Vypracovaly si tři šance. Největší měl na kopčkách útočník Holčák, ale jeho střela se seznámila jen s tykou. Heraltice vzápětí na druhé straně zase orazítkovaly břevno domácí svatyně. V 83. minutě, kdy vrcholil hostujíc tlak, utekly Heraltice do protiútoku. Za záchrannou brzdu zatáhl hostující Belej, a po druhé žluté kartě šel ze hřiště. I v deseti měly Karlovice tlak, ale branku jž nevsítily.

Sokol Karlovice
Gustav Santarius (trenér): Za ten druhý poločas bychom si body určitě zasloužili. Za první půlku jsem kluky seřval, ale po přestávce hráli fakt dobře. Velké Heraltice byly ale hodně dobrým soupeřem, myslím, že spravedlivá by byla remíza, Zdroj: http://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/karlovice-nedaly-gol-a-padly-20160919.html

TJ Sokol Velké Heraltice
P. Klein [-] - D. Šimon [-] , V. Valchař [-] , M. Rolný [-] , A. Rolný [-] (86. J. Otipka [-] ) , D. Zvardoň [-] (55. J. Kotrs [-] ) , J. Piatkevič [-] (88. M. Štěpán [-] ) , M. Zemborski [-] (90. V. Šrek [-] ) , M. Valchař [-] , V. Kocián [-] (67. J. Tesař [-] ) , P. Čunta [-]

E. Belej [-] - J. Bačovský [-] , D. Belej [-] , P. Guňka [-] (25. J. Burda [-] ) , J. Holčák [-] , J. Adamec [-] , D. Raiskup [-] (55. R. Láníček [-] ) , T. Fiebrich [-] , J. Melichárek [-] , V. Brožek [-] , M. Raiskup [-]

ŽK: 26. M. Rolný , 70. P. Čunta , 90. M. Štěpán - 29. D. Belej , 44. D. Raiskup , 69. M. Raiskup , 84. V. Brožek . ČK: 83. D. Belej .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: YEGHIAZARYAN Vachik - ROBENEK Bohumil, HELEKALOVÁ Marie.