3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Šenov dostal doma výprask

0

Na úvodní branku Bílovce dokázal ještě Šenov reagovat. Bílovec ale ještě do poločasu dal ještě branku. Po přestávce domácí inkasovali ještě čtyřikrát a Bílovec tak vyhrál tenisově 6:1.

Bílovec se na hru domácího Šenova dobře přichystal a velice účinně dokázal eliminovat jeho dlouhé nákopy na vysoké útočníky. Už v 1. minutě zahodil šanci bílovecký Moučka, který v nadějné pozici pálil pánubohu do oken. Ve 12. minutě Ronec krásně vysunul Moučku a ten prokázal zabijácký instinkt - 0:1. Domácí ale za pět minut vyrovnali, když úspěšným střelcem byl Kubiena - 1:1. Těsně před odchodem do kabin ale hosté znovu strhli vedení na svou stranu, když domácího brankáře pokořil Kotrla efektním lobem - 1:2.

Zlomovou pro osud zápasu se ukázala první čtvrthodina druhé části. Ve 48. minutě využil centr Pěly nezištně Moučka -1:3. O tři minuty později napálil Pavlík tyč a održený balón vrátil do sítě Ronec -1:4. Pátý gólový úder zasadil Šenovu Ondruš po milimetrovém vysuntí Ronce - 1:5. Šenov definitivně dorazil deset minut před koncem střídající Hoblík, který stal na konci akce, kterou zahájili Pavlík s Mikyskou - 1:6. Nováček se tak radoval z prvních tří bodů.

SK Šenov
Alexandr Minich (trenér): Musíme si vše vyříkat, tahle to dál nejde. Hlavně je to v přístupu k tréninkům. Jednoduše řečeno: kdo je nebude respektovat, nebude ani hrát. Zdroj: http://moravskoslezsky.denik.cz/fotbal_region/senov-utrpel-doma-tezky-debakl-20160821.html

FC Bílovec
Tomáš černín (trenér): Zápas jsme rozhodli zkraje druhého poločasu. Dávali jsme branky po pěkných kombinačních akcích. Věřil jsem v dobrý výsledek, ale až takový jsem nečekal. Kluci zahráli výborně po taktické stránce. S předvedenou hrou jsme tak spokojeni a s výsledkem až překvapeni," usmál se Černín, který nemohl počítat se zraněným Semanem. Naopak ve druhé půli poslal do hry Martina Maráka. Odchovanec Kopřivnice už v Bílovci působil v mládežnických kategoriích a loňskou sezonu strávil v třetiligovém Mostě. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/golove-predstaveni-bilovce-odnesl-senov-20160823.html