6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Jemnicku B stačil na výhru jediný gól

0

Gólem ze 72. minuty , který vstřelil Martin Hošek vybojovali domácí všechny tři body proti poslednímu Mohelnu.

První půle branku nepřinesla

Mohelno si z minulého kola připsalo první tři body za jasnou venkovní výhru ze hřiště Chlístova a i v tomto kole zajíždělo na soupeřovo hřiště, kde je čekalo béčko Jemnicka, kterému patří pátá příčka. Krásné slunné počasí přilákalo sedmdesát diváků, kteří určitě očekávali proti poslednímu týmu tabulky spoustu gólů, ale žádné brankové hody se v tomto zápase nekonaly. Od začátku bylo utkání vyrovnané, domácí byli o něco fotbalovější, ale hosté často hrozili z brejkových situací, což dělalo domácí obraně často problémy, ale k překonání domácího golmana Tomáše Tesaře to nevedlo. To na druhé straně měl strážce hostující svatyně Miloš Ležák mnohem více práce, ale všechny těžké situace dokázal společně s obranou vždy vyřešit, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Martin Hošek vystřílel domácím tři body

Ve druhém poločase se obrázek hry prakticky nezměnil a tak se nadále čekalo na první vstřelenou branku. Té se nakonec dočkali v 72. minutě domácí, když si na centr do šestnáctky naběhl Martin Hošek a prostřelil výborného Miloše Ležáka -1:0. Hostům tak na vyrovnání scházelo zhruba dvacet minut, ale místo závěrečného tlaku se hostující hráči věnovali diskuzím s rozhodčím a tak si domácí mohli připsat další tři body do tabulky.

1. FC JEMNICKO B
Kincl Martin, trenér: Dnes jsme utrpěli výhru.V zápase jsme měli trochu více ze hry, ale hosté byli velmi nebezpeční. Mohelno hrálo nepříjemný fotbal a zápasu by slušela více remíza

TJ Mohelno
Hort Karel, vedoucí: Z naší strany to nebyl dobrý výkon. Domácí byli fotbalovější a o malinko víc si výhru zasloužili.

T. Tesař [-] - M. Axman [-] , Z. Koutný [-] , J. Anděl [-] , J. Kopr [-] , M. Hošek [-] (74. P. Nevrkla [-] ) , Z. Nikrmajer [-] , M. Sevelda [-] , L. Niederhofer [-] , O. Tesař [-] (46. K. Tesař [-] ) , D. Smetana [-]