7. D. Jaroš , 10. T. Diviš , 57. D. Jaroš (p.) - 15. P. Siebenbürger , 20. M. Sobotka , 35. M. Drlík , 79. M. Drlík , 82. M. Drlík
0

Zranění domácího brankáře ovlivnilo vývoj utkání.

Zranění brankáře

Domácí vstoupili do utkání lépe, v 7. minutě se ujali vedení brankou domácího Davida Jaroše.

V 10. minutě vedli již 2:0 po gólu Tomáše Diviše.

Následovalo rychlé vyrovnání, gól dal v 15. minutě hostující Petr Siebenbürger a ve 20. minutě Sobotka Michal.

Ve dvacáté první minutě se zranil  brankář domácích Daniel Vavroušek a do branky nastoupil hráč z pole Libor Čaloud.

Hosté přebrali iniciativu a v 35.minutě zvyšoval Marek Drlík na 3:2, čímž stanovil výsledek v poločase.

Dokončený hattrick

Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem a v 57. minutě Polná vyrovnala z pokutového kopu na 3:3, podruhé se v zápase trefil David Jaroš.

Závěr zápasu byl v režii nejlepšího hráče hostí.

Marek Drlík dal po brejcích v 79. a 82. minutě další dva góly,ukončil stav zápasu na 5:3 pro hosty.

Slavoj Polná B
Jindřich Skočdopole: Pro domácí je výsledek zklamáním, Pohled poprvé v sezóně bodoval na úkor domácích.