9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

Domácí vybojovali 3 body

0

Rozhodla chyba  hostí a důraz domácích

Břevno pomohlo hostům

Leština vstoupila do zápasu lépe než domácí, prvních patnáct minut byli hosté lepší.

V 15. minutě  se však domácí dostali do vedení, když na dlouhý balón za obranu si naběhl Lukáš Kubů, sklepl to na Tomáše Vejsadu a ten to podle brankáře dal do brány.

Od 15. minuty měli domácí převahu, vytvořili si 4 tutové šance, které bohužel neproměnili, nastřelili pouze dvakrát břevno.

Hosté si vytvořili pouze jednu gólovou příležitost ve 26 minutě po rohovém kopu, kterou proměnili.

Poločas skončil 1:1.

Nepovedená malá domů rozhodla

Druhý poločas to byla fotbalová bitva, která pohledem nezaujala.

O výsledku rozhodla chyba v 70. minutě, když  po výkopu domácích si obránce a brankář hostí dávali přednost, domácí Lukáš Kubů mezi ně vběhl, přeloboval gólmana a upravil stav utkání na konečných 2: 1.

Zbytek zápasu se odehrál bez vážnějších šancí.