7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2016-2017

Diváci ve Věchnově branku neviděli

0

Věchnov nepotvrdil roli favorita a remizoval s rezervou Radostína 0:0.

V prvním poločase branka nepadla

Zápas mezi domácím Věchnovem a rezervou Radostína se začal v takovém poklidném tempu. Hrálo se hlavně ve středu hřiště bez nějakých větších šancí. Více ze hry měli hosté.

Druhý poločas skončil také bez branek

Ve druhém poločase  se začali domácí trochu lépe pohybovat, ale když už se do šancí dostali, tak je hostující obrana s dobře chytajícím brankářem zlikvidovala. Byl to dnes remízový zápas a výsledek 0:0 plně odpovídá průběhu utkání.

Největší šanci zápasu měli hosté pět minut před koncem, kdy hostující hráč nastřelil břevno. Dnes by diváci branku neviděli i kdyby se hrálo do půlnoci.

TJ Věchnov
František Smolík: Naše problémy se sestavou neberou konce. Jestli budeme hrát někdy v této sezoně kompletní tak to asi hodně oslavím. S touto sestavou je bod zřejmě spravedlivý a na víc asi nemáme.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Jiří Pešek: Z Věchnova se body jen tak nevozí, proto jsme s dnešním výsledkem a získaným bodem nadmíru spokojeni.

TJ Věchnov
D. Starý [-] - J. Bílek [-] (70. L. Šikula [-] ) , J. Jedlička [-] - O. Ostrýž [-] , V. Kroupa [-] - T. Bukáček [-] (75. J. Šípek [-] ) , D. Uhlíř [-] , P. Kučera [-] , Z. Fryšonc [-] (46. F. Uhlíř [-] ) , R. Pivko [-] , V. Martinek [-]

D. Homola [-] - T. Litochleb [-] , M. Šimek [-] , R. Fňukal [-] - T. Kadlec [-] , J. Kohout [-] , D. Večeřa [-] (79. T. Staněk [-] ) , J. Koudela [-] (68. M. Srnský [-] ) , J. Novotný [-] - M. Gregar [-] , P. Císař [-] -

ŽK: 15. Z. Fryšonc , 68. T. Bukáček - 74. M. Šimek .
Hráči zápasu: V. Martinek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - BŘEZINA Jaroslav (N), KOLBÁBEK Dalibor (N).