4

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Procházka Jaroslav - HILKO David (N), MIČ Vlastimil (N).

5. 5. 2016 02:36
Určitě to vyzkoušejte:) Třeba poslat nějaké fotky z utkání zabere pár vteřin...
4. 5. 2016 18:29
Hráč, Administrátor klubu, Fotograf - SK Oloví | Karlovarský | Sokolov
ano vím
4. 5. 2016 01:14
Děkujeme za popis utkání! Informace lze odeslat redaktorům přímo přes registrovanou sekci. Víte o té možnosti?

3. 5. 2016 11:50
Zápas se odehrál za příjemného počasí pro fotbal.
Tým sedla nepřijel k utkání v plné sestavě, kdy měl problémy dát do kupy alspon 12 hráčů.
Na hřišti to ale nebylo poznat, kdy tým Sedla měl především v záloze více balonů, kdy záložníci dokázali využívat chybných přihrávek hráčů Oloví a zpřecházeli do rychlých protiútoků, ze kterých teké hrozili. I tak šlo mužstvo Oloví díky jedné povedené akci v 17 minutě do vedení, kdy se prosadil Ďásek a otevřel tak skóre utkání. Zanedlozuho však po standartní situaci hráči neudrželi zkušeného K. Farkaše st., kterému se podařilo v 31 minutě srovnat na 1:1. Za tohoto stavu i přes další šance šli obě mužstva do kabin.
Do druhého poločasu mužstvo Oloví zlepšilo svou hru, kdy si vypracovalo několik šancí na skórování, kdy však ani jednou domácí diváci nejásali. Mužstvo Sedla stále hrozilo z protiútoků, kdy ani ono nedokázalo vstřelit vedoucí gól a tak o vítězi museli rozhodnout pokutové kopy, ve kterých nakonec v 7 serii rozhodli o vítězství, kdy z Olovského týmu poslední penaltu nedal Daniel Bock.