1

Divoká branková přestřelka se strhla na hřišti ve Vřesině, kam dorazily Darkovice. Zápas skvěle vyšel domácímu hráči Mikulíkovi, který vsítil šest z celkových osmi branek svého týmu.

Utkání mezi Vřesunou a Darkovicemi přineslo otevřený fotbal, který se ve Vřesině hrál hned od začátku utkání.Ovlivnila ho první branka, kterou dal Lukáš Mikulík již v 1. minutě utkání - 1:0. Darkovice v 5. minutě vyrovnaly na 1:1. To se Vřesině nelíbilo a přidala na tempu.Ve 12. minutě přidal Mikulík svou druhou branku a zvyšoval na 2:1. A aby to nebylo málo tak v 16. minutě završil svůj hatrik - 3:1. Ve 29. minutě se nádherně z voleje trefil Aleš Hloušek a Vřesina vedla 4:1.Poté byl Hloušek podražen ve vápně a penaltu bezbečně proměnil Tomáš Hruzík - 5:1. Ve 41.minutě hosté snížili na poločasový stav 5:2.

Druhá půle začla úplně stejně jako ta první a to hattrickem Mikulíka. Ve 46. minutě dával branku na 6:2.  V 52. minutě zvyšoval Mikulík už na 7:2. Mikulík byl prostě úplně všude a tak když v 62. minutě přidal svou šestou branku bylo to již 8:2. Touto brankou take Mikulík završil svůj střelecký koncert a galapředstavení. Hosté se snažili ještě něco z výsledekm udělat,ale podařilo se jim už jen skóre korigovat na konečných 8:4.

Počet diváků: 250. Rozhodčí: BARTOŠ Ivan - ŽÁČEK Marek, JUŘIČKA Jiří.