17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Březí potvrdilo pozici lídra tabulky a i pod zastupujícím kapitánem Bělochem porazilo Křoví B

0

Již postupující Březí se rozloučilo se svými diváky výhrou 6:0 nad rezervou Křoví.

Domácí vstřelili čtyři branky

Domácí tým od začátku diktoval svojí hrou průběh zápasu a nepustil Křoví k žádné šanci. Domácí dobývali branku Karmazína pod velkým tlakem bez gólového příspěvku do 22. minuty, kdy se k míči dostal Dostál po souhře se Syslem a otevřel skóre zápasu. Ve třicáté minutě se ze stříleného rohového kopu domácích dostal k hlavičce Jiří Gruber a za pomoci svého kapitána Bělocha proměnil svoji šanci. Následně ve 32. minutě po faulu na Sysla si přímý kop vzal na starost David Dostál a pozemní skákavou střelou k zadní tyči překonal brankáře hostů. Po obranném zákroku se zhostil míče domácí stoper Běloch, který vyslal přesným pasem po lajně rozběhlého Dostála, který obešel dva hráče soupeře a přihrával z kraje velkého vápna pod sebe na dobíhajícího Bělocha a ten místo střely ještě našel Jakeše a ten vsítil do prázdné brány.

David Dostál dokončil hattrick

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Domácí se prosadili v 62. minutě, kdy střídající Tvarůžek navýšil skóre po krátké přihrávce Šimka na penaltě a skákající střelou přelstil brankáře hostů. V 86. minutě pečetil skóre Dostál, který si v zápase vystřelil hattrick.

TJ Březí-Březské
Martin Běloch (zastupující kapitán): Zápas jsme pod mým velením zvládli a jen ztvrdili fakt, že patříme do 3. třídy. Dále bych vyzdvihl skvělého rozhodčího Strateného Michala, který výborně odpískal zápas.

TJ Sokol Křoví B
Petr Křístel: Bohužel na zápas nás přijelo jen 10 a bylo to jen o tom jak dlouho vydržíme odolávat tlaku domácích.

J. Tunkr [-] (46. S. Tvarůžek [-] ) - P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] (46. R. Poledna [-] ) , L. Staněk [-] , J. Gruber [-] , M. Běloch [-] - J. Jobánek [-] (70. M. Vokřál [-] ) , M. Sysel [-] , A. Crha [-] (80. P. Lysoněk [-] ) - J. Jakeš [-] , D. Dostál [-]

P. Karmazín [-] - R. Kalvoda [-] , P. Nečas [-] , L. Navrátil [-] , L. Koudelka [-] , P. Křístel [-] , D. Košut [-] , V. Kováč [-] , L. Knotek [-] , J. Pekárek [-] , P. Liška [-]

ŽK: 31. J. Pekárek , 75. L. Knotek .
Hráči zápasu: M. Běloch , D. Dostál - P. Nečas , P. Karmazín .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - CRHA Ondřej (N), HABÁN Tomáš (N).