23.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

Vydřené vítězství favorita.

11. P. Hájek , 36. T. Sládek , 45. P. Hájek , 76. P. Sládek - 27. K. Staněk , 29. L. Černý (p.)
0
Utkání začalo dle všech předpokladů,favorizovaní domácí se do soupeře zakousli a od prvních minut se na branku koblovských valil jeden útok za druhým,ale hosté pozorně bránili a podnikali nebezpečné brejky. Přišla však 11´min. a domácí šli díky brance P.Hájka do vedení,koblovské to ale nepoložilo a po jednom z rychlých protiútoků ve 27´min. vyrovnal kapitán Koblova K.Staněk. Domácí se ještě nestačili vzpamatovat z šoku a o dvě minuty později přišel další úder,obránce domácích fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu bezpečně proměnil L.Černý 1:2. Václavovičtí se rychle otřepali a zásluhou T.Sládka bylo ve 36´min. srovnáno a začínalo se odznova. Poločas spěl k remízovému konci,ale přišla poslední minuta a obrovská hrubka A.Hlaváčka kterou potrestal třetí brankou/svoji druhou v utkání/P.Hájek a do kabin se šlo za stavu 3:2. Druhý poločas začal stejně jako ten první,domácí útočili a hosté vyráželi do nebezpečných protiútoků. Šance se střídaly na obou stranách a koblovští jich měli překvapivě víc než domácí hráči,které hnala do útoku více než stovka natěšených diváků. Hosté z Koblova dobře fungující defenzivou živili naději na remízu,ale přišla 76´min. a P.Sládek vstřelil čtvrtou branku domácích. Domácí se uklidnili a hosté už neměli sílu na obrat ve skóre,takže utkání skončilo vítězstvím Václavovic,které se však tentokrát na výhru hodně nadřely.

TJ SOKOL Václavovice
L. Ometák [-] - J. Berta [-] , A. Langer [-] , R. Ludvík [-] (80. D. Bilan [-] ) - P. Novotný [-] (66. J. Toman [-] ) , T. Sládek [-] , P. Sládek [-] , T. Berka [-] (85. L. Vojtek [-] ) - A. Novotný [-] (87. T. Franěc [-] ) , P. Hájek [-] (76. R. Bednář [-] ) - R. Žižka [-]

TJ Sokol Koblov
M. Twrdý [-] - A. Hlaváček [-] , P. Něnec [-] (72. J. Sedláček [-] ) , K. Staněk [-] (46. R. Červeňák [-] ) , L. Syrek [-] - J. Baron [-] , P. Ondračka [-] , L. Černý [-] , J. Plotica [-] , D. Farník [-] (46. L. Václavek [-] ) - R. Twrdý [-] -

ŽK: 70. A. Novotný - 72. P. Ondračka .
Hráči zápasu: T. Sládek - P. Ondračka .
Místo: tráva. Počet diváků: 120. Rozhodčí: SAJDOK Jaromír - MINARČÍK Lukáš, HUBERT Lukáš.