22.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Nová role otočila zápas v Jáchymově a připisuje si tři body

0

Do Jáchymova přijel druhý celek tabulky Nová Role, která musela vyhrát, aby držela na první Ostrov míň jak šestibodový rozdíl, což se jí nakonec povedlo a i když prohrávala první půli, tak dovedla zápas do vítězného konce

První půle dopadla lépe pro domácí

Slušná návštěva stovky lidí se došla podívat na zápas do Jáchymova, když doma přivítali druhý tým tabulky Novou Roli. Od první minuty to byli právě domácí, kteří byli lepším týmem a také šli po zásluze do vedení 1:0, když se o první branku zápasu postaral Karel Lorenc, který přízemní střelou obstřelil hostujícího gólmana. O chvíli později to mohli být opět domácí, když se do šance dostal opět Karel Lorenc, který ale bombou nastřelil břevno hostující brány, které se po ráně třepe ještě teď. Jeden z domácích hráčů šel sám na gólmana hostů, ale šance nevyužil a stav zápasu tak zůstal jen 1:0 pro Jáchymov. Hosté se mohli radovat z vyrovnání o několik minut později, ale hostující Vaverka, který prošel mezi třemi hráči domácích selhal v zakončení a nechal vyniknout domácího gólmana. Do konce poločasu se tak nic vážnějšího už nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Hosté otočili zápas

Ve druhé půli už se hosté více osmělili a byli přesnější v kombinaci, postupem času se dostávali více do hry, což jim přineslo i dvě branky. O první vyrovnávací branku se postaral Petr Florián, který po rohu Vaverky srovnával stav zápasu na 1:1. Druhý gól padl v 74. minutě, když hostující Živanovič házel dlouhý aut a po jeho autu našel míč Lukáše Hájka, který poslal svůj tým do vedení 1:2. Hosté svou aktivitou otočili zápas v Jáchymově a za snahu ve druhém poločase si zaslouženě odvážejí všechny body.

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich: „Ztratili jsme zbytečně tři body. Vedli jsme 1:0 a po poločase jsme dostali z rohu vyrovnávací gól a čtyři minuty na to jsme po chybě v obraně dostali další gól. Kdybychom vedli v první půli 3:0 tak se nemohl nikdo divit, ve druhé půli už byli šťastnější hosté.“

FK Nová Role
Daniel Hájek: „Žádná sláva, ale vyhrálo se, tak to musíme hodnotit kladně. Prohrávali jsme 1:0 v první půli, kde byli lepší domácí, ale ve druhé půli jsme to otočili a měli více šancí zase my.“