22.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Vysoká výhra Ostrova byla okořeněna gólem hostujícího gólmana

37. O. Štěpánek - 6. P. Klaus , 9. T. Wolf , 22. P. Klaus , 34. P. Klaus , 42. P. Klaus , 61. D. Vaněček , 72. J. Glanc , 81. T. Wolf
0

První Ostrov přijel potvrdit výbornou formu do Slavkova, který předvádí výborný fotbal, když je zkušenost doplněna mladými motory, výsledkově se však Slavkov zatím trápí

Jasná převaha Ostrova s výsledkem 1:5

Stovka diváků se v nedělní odpoledne došla podívat na první tým tabulky Ostrov, který na jaře zaváhal pouze jednou a domácí Slavkov dobře věděl, se kterým soupeřem se to střetl. Od prvních minut se hra přelévala z jedné strany na druhou a hned v šesté minutě se potvrdila gólová produktivita Ostrova, když se o první branku zápasu postaral Petr Klaus a poslal svůj tým do vedení 0:1. O tři minuty později se hosté dostali do další šance a podařilo se jim skórovat podruhé, tentokrát se trefil Tomáš Wolf 0:2. Domácí se začali dostávat více do útoku, ale ke gólu to nevedlo a ve 22. minutě se opět radovali hosté, když navyšoval skóre na 0:3 Petr Klaus. Petr Klaus pořád neměl dost a gólově se prosadil znovu a to ve 34. minutě 0:4. O několik minut později se domácím podařilo konečně proměnit alespoň jednu ze svých šancí a snížili na 1:4 zásluhou Ondřeje Štěpánka. Do konce první půle se podařilo skórovat opět Petru Klausovi, který svým čtvrtým gólem dorazil domácí Slavkov 1:5. Domácí už si mohli konečně chvíli oddychnout a vymyslet taktiku do druhého poločasu, aby neinkasovali víc branek.

Druhá půle přinesla neuvěřitelný gól z výkopu hostujícího gólmana

Do druhé půle vstoupili opět aktivněji hosté, kteří se tak mohli radovat z dalšího vstřeleného gólu, to se psala 61. minuta, když hostující hráč vykopával dlouhý míč, který se k neuvěření všech přítomných dostal až do brány domácího gólmana a hostující brankář Dominik Vaněček se tak mohl radovat ze senzačního gólu, který definitivně podrazil kolena domácím hráčům 1:6. O deset minut později přidal Ostrov další gól, když se trefil Jakub Glanc a konečnou tečku zápasu zasadil Tomáš Wolf, který svým druhým gólem uzavřel skóre zápasu, které se zastavilo až na 1:8 ve prospěch hostujícího Ostrova, který si tak zaslouženě odváží všechny tři body. I když domácí předváděli místy dobrý fotbal, tak na rozjetý Ostrov nestačili a zápas nakonec skončil rozdílem třídy.

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška, trenér: „Ostrov byl lepší, hrálo nám devět dorostenců, kteří předvedli dobrý výkon, ale Ostrov hrál velice dobře. V deváté minutě už jsme prohrávali 0:2 a Ostrov už si zápas hlídal.“

FK Ostrov B
Petr Wolf: „V horkém počasí jsme zejména v první půli podali výborný výkon a od první minuty jsme dali najevo, že jsme si přijeli pro tři body. Musím pochválit všechny hráče.“

N. Valta [-] (46. M. Aubrecht [-] ) - D. Deme [-] , M. Hlinka [-] , J. Prágr [-] , O. Štěpánek [-] , F. Zázrivec [-] , D. Legr [-] (23. J. Legr [-] ) , T. Kubík [-] , J. Hlinka [-] (46. M. Šlajs [-] ) , P. Novotný [-] , A. Stanko [-]