21.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Rychnov si odváží všechny tři body

0

Zápas mezi domácí Krajkovou a hostujícím Dolním Rychnovem dopadl podle papírových předpokladů, když se Krajková motá u dna tabulky, tak naopak Rychnov atakuje horní příčky, čemuž odpovídá i výsledek 2:4 pro Rychnov

Rychnov se prosadil až na konci první půle

Od první minuty měl těžkou hlavu domácí trenér, který v sestavě neměl k dispozici ani jednoho gólmana. Role černého petra padla na kapitána domácích, který měl menší zdravotní problémy. Hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami s ojedinělými šancemi na obou stranách. Pouchých třicet diváků se prvního gólu dočkalo až ve 41. minutě, když si přihrávku ze strany převzal David Reismüller, který oběhl jednoho ze stoperů domácích a v tváří tvář „gólmanovi“ proměnil a poslal svůj tým do vedení 0:1. Do konce první půle už se nic zvláštního nestalo a šlo ze do kabin za stavu 0:1 pro hostující tým z Rychnova.

Druhá půle přinesla pět branek

Ve druhé půli už se hra více oživila a do šancí se dostávaly oba tými častěji. První se do brány trefili znovu hosté z Rychnova, když po dlouhém nákopu předběhl Roman Bartoš domácí obranu a před bránou už si věděl rady a navýšil tak skóre zápasu na 0:2. O čtyři minuty později přišla zajímavá situace, když si na vlastní polovině stoupnul k rozehrání standardní situace domácí „gólman“ Martin Nohejl, který dlouhým nákopem překvapil všechny přítomné i gólmana hostů, když s jedním odrazem od země skončil míč až v síti hostů 1:2. V 80. minutě přišla další šance hostů, když se po chybě domácí obrany dostal před bránu hostující Vladimír Sedláček, který rozvlnil síť domácí brány a bylo to 1:3. Neuběhly ani dvě minuty a po přetaženém centru se podruhé v zápase trefil Roman Bartoš, který měl tentokrát lehkou úlohu a téměř z metru navýšil na 1:4. Konečnou tečku zápasu zasadil domácí Ladislav Lukeš, ke kterému se mič odrazil po standardní situaci a tváří v tvář gólmanovi poslal míč mezi nohama do brány 2:4. To už bylo ale všechno a hosté z Rychnova se tak mohli radovat ze zisku tří bodů, které je drží mezi elitou.

TJ Dynamo Krajková
Petr Pleier, trenér: „Museli jsme dát do brány hráče, protože oba gólmany máme zraněné. Do brány se postavil náš stoper, kapitán týmu. Prohráli jsme si to ale sami, neproměnili jsme mnoho šancí hlavně v prvním poločase.“

SK Dolní Rychnov
Miroslav Kopal, trenér: „Měli jsme mírnou převahu v první půli, kde jsme neproměnili několik šancí a ve druhé půli už jsme domácí více zatlačili a přidali další branky. Poklidný zápas, kde domácím o nic moc nešlo a my jsme svou převahu proměnili ve čtyři góly.“

M. Nohejl [-] - L. Svoboda [-] (63. V. Korbel [-] ) , R. Tamajka [-] (80. M. Maršík [-] ) , O. Galajda [-] , P. Platenka [-] , L. Lukeš [-] , J. Maršík [-] (63. J. Titěra [-] ) , J. Švandrlík [-] , R. Ďuriš [-] , R. Novák [-] , J. Brázda [-]

V. Šantora [-] - P. Vůjtěch [-] , V. Křenek [-] , R. Bartoš [-] , R. Heřman [-] (70. V. Sedláček [-] ) , P. Peterka [-] , D. Reismüller [-] , P. Halčinský [-] , P. Kalabza [-] , V. Kohout [-] , R. Kroha [-]

ŽK: 85. L. Lukeš , 87. M. Maršík - 67. R. Heřman , 88. R. Bartoš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Buzna Miroslav - TOPINKA Ondrej, HRNČÁL Jiří.