21.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Kynžvart vydřel doma tři body

0

I když Stará Chodovská po prvním polčase vedla, nakonec odjíždí z Kynžvartu s prázdnou.

Překvapivá poločasová výhra Chodovské

Kynžvart doma přivítal poslední tým tabulky Starou Chodovskou a chtěl svým fanouškům konečně ukázat bojovný výkon s tříbodovým ziskem na domácí půdě. Stará Chodovská přijela jen s jedním hráčem na střídání. Od prvních minut se bojovalo spíše uprostřed hřiště a z prvního gólu se radovali hosté, když se trefil Jiří Koranda, který poslal svůj tým do vedení 0:1. Hosté si do poločasu jednobrankový rozdíl udrželi a šli do kabin s poněkud lepší náladou než trápící se domácí Kynžvart.

Dominik Buček otočil zápas ve prospěch domácích

Ve druhé půli začali domácí více bojovat a začali si vytvářet více brankových příležitostí. O vytoužené vyrovnání domácích se postaral domácí hráč Dominik Buček, který srovnal stav zápasu na 1:1, to se psala 53. minuta. Vyrovnaná hra a stav zápasu trval až do osmdesáté minuty, kdy se po centru z levé strany trefil podruhé v zápase Dominik Buček a poslal tak svůj tým poprvé v zápase do vedení a to 2:1. Hosté si marně stěžovali na ofsajd při vstřeleném gólu, ale hlavní sudí si nenechal do zápasu radit a ukázal na středový puntík. Do konce zápasu už si domácí jednobrankový náskok udrželi a mohli slavit vydřené tři body do tabulky.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Utrápené vítězství. V poločase jsme prohrávali 0:1, hosté nás hezky vyškolili. Ve druhé půli jsme to ale naštěstí otočili a vyhráli jsme 2:1. Velmi upocené vítězství to bylo, máme i nějaké zraněné hráče, ale vydřeli jsme to.“

FK Stará Chodovská
Martin Hejna: „První poločas to bylo vyrovnané utkání a ve druhém poločasu rozhodl velké chyby rozhodčích, velká nespokojenost s výkonem rozhodčích, kteří neviděli třímetrový ofsajd a to rozhodlo.“

M. Zadňančin [-] - D. Tunder [-] (56. O. Kucik [-] ) , J. Loucký [-] (46. D. Tomčík [-] ) , M. Gargula [-] , L. Křepský [-] , J. Fehnl [-] - T. Hrdonka [-] (80. L. Hladký [-] ) , L. Kuna [-] , D. Buček [-] , R. Weiser [-] - R. Kič [-]

L. Karpíšek [-] - M. Kolařík [-] , M. Kastl [-] , P. Dušek [-] , J. Hejna [-] - V. Noháček [-] , T. Bílý [-] , J. Volek [-] , P. Bezděčný [-] (68. M. Gabčo [-] ) - J. Koranda [-] , F. Lembacher [-] -

ŽK: 75. M. Gargula - 50. F. Lembacher , 60. J. Hejna .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Ďugel Pavol - LHOTKOVÁ Veronika, LHOTKA Jindřich.