21.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Ostrov stále jede na vlně výher

43. K. Novák , 67. O. Jura
0

Ani bojovná hra Jáchymova nedokázala zastavit jízdu Ostrova, který neztratil body od 16. kola a stále tak vede s náskokem tabulku.

Skóre otevřeli domácí až v závěru poločasu

Do Ostrova přijel Jáchymov, který chtěl navázat na výhru z minulého kola proti Plesné a konečně ukončit sérii neporazitelnému Ostrovu. Hostující tým Jáchymova přijel s jasnou taktikou, vyčkávat, co doma Ostrov předvede a zodpovědně bránit hru od půlky hřiště. Domácí Ostrov se k soupeřově bráně dostával hůře a tak na první gól musela hrstka fanoušků čekat až do 43. minuty, kdy se v hostujícím týmu otevřela skulinka a domácí Karel Novák poslal svůj tým do vedení 1:0 gólem téměř do kabin. Do konce poločasu už se nic zajímavého nestalo a šlo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí tým.

Ostrov si výhru pohlídal

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a hosté se snažili spíše o brejkové situace, ze kterých hrozili zejména ve druhé půli. Ale byli to opět domácí, kteří dali další gól, o který se postaral Ondřej Jura, když se trefil v 67. minutě a navýšil tak stav zápasu na 2:0. Tento stav zůstal až do konce zápasu a domácí, i když měli v týmu nějaké absence zápas zvládli a prodlužují svoji sérii neporazitelnosti, která pokračuje na pěti vítězných zápasech v řadě. Smolný zápas pro Jáchymov, který musel pro zranění střídat svého gólmana, který se zranil v po druhém vstřeleném gólu v 68. minutě.

FK Ostrov B
Petr Wolf, trenér: „První půle byla poměrně vyrovnaná, hosté jenom bránili a snažili se hrozit z brejků. Hráli jsme trpělivě a dočkali jsme se gólu ještě do poločasu, kdy jsme dávali na 1:0 ve 43. minutě. Ve druhé půli byl obraz hry stejný až do druhého gólu, který rozhodl. Vcelku spokojenost i když jsme hráli v oslabený sestavě. Vítězná sérka pokračuje“