20.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Slavkov si doma pohlídal tři body

0

Po dvacetipěti minutách vedli domácí už 3:0 a Habartovu hrozil debakl. Ten se však nenechal zaskočit a dokázal dát dvě branky, k zisku nějakých bodů to ale nebylo a tak si Slavkov zaslouženě připisuje všechny body.

První poločas přinesl smršť gólů, do třicáté minuty to bylo 3:1

Stovka diváků sledovala útočný fotbal hned od prvních minut. Ten, kdo zavítal na hřiště ve Slavkově později, mohl jen litovat, protože už ve třicáté minutě to bylo 3:1 pro domácí Slavkov. O první branku utkání se postaral domácí hráč Tomáš Kubík, který se trefil z rohového kopu 1:0. Po sedmi minutách přišel gól číslo dvě, o který se postaral Jiří Prágr, který krásnou dalekonosnou střelou překonal hostujícího gólmana a navýšil skóre na 2:0. Neuběhla ani jedna minuta a Michal Němček navýšil na 3:0. Když už to vypadalo, že se hostující sesypou, tak přispěchal se snižujícím gólem Milan Plechatý, který snížil stav na 3:1. Domácí s mírnou pomocí větru v zádech v poklidu vyhráli první půli a s pohodlným náskokem dvou branek mohli nastoupit k druhému poločasu.

Hostům se podařilo jen snížit

Ve druhém poločase už se hra více vyrovnala a šance přibývaly na obou stranách. Hosté se postupem času začali dostávat více do tlaku, ze kterého pramenila i červená karta na straně domácích, když předčasně za druhou žlutou kartu putoval v 64. minutě do kabin Martin Hlinka. Domácí se tak dostali pod větší tlak a hosté se začali dostávat častěji do zakončení. Další gól přidal znovu Milan Plechatý, který v osmdesáté minutě snížil na rozdíl jedné branky na 3:2. Hosté začali více tlačit na pilu, ale když už si vytvořili vážnější příležitost, tak nevyzráli na dobře připraveného zkušeného gólmana Norberta Valta, který v závěru zápasu podržel svůj tým a domácí, tak mohli slavit tři body.

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška, trenér: „Dneska bylo hodně lidí a hrál se výborný fotbal. První půli jsme si pohlídali a vyhráli ji 3:1. Potom nám paní rozhodčí vyloučila za druhou žlutou jednoho hráče, trochu jsme se zatáhli a dostali druhý gól. Výhru jsme ale udrželi a stovka diváků musela být s fotbalem spokojená.“

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Zápas se nám hlavně zásluhou nepovedené první půle nevydařil. V prvním poločase nás domácí za podpory silného větru zaskočili agresivní hrou, kterou vyjádřili třemi brankami v rozmezí několika minut. V druhé části se nám i přes zvýšené úsilí podařilo snížit jenom na rozdíl jednoho gólu a při závěrečném tlaku nás vychytal brankař Slavkova.“

N. Valta [-] - D. Deme [-] , M. Hlinka [-] , J. Prágr [-] (86. P. Navrátil [-] ) , M. Němček [-] , F. Zázrivec [-] , O. Štěpánek [-] (85. J. Hlinka [-] ) , T. Kubík [-] , J. Němček [-] , P. Novotný [-] , A. Stanko [-]

L. Trpišovský [-] - T. Tamajka [-] , V. Tichý [-] (50. D. Horváth [-] ) , D. Houdek [-] , M. Richter [-] , M. Plechatý [-] , J. Křepela [-] , P. Bufka [-] , L. Tamajka [-] (18. R. Mašek [-] ) , T. Ady [-] , M. Janík [-]

ŽK: 37. M. Hlinka , 71. D. Deme , 89. N. Valta - 27. D. Houdek , 31. M. Plechatý , 64. M. Janík . ČK: 64. M. Hlinka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Lhotková Veronika - LHOTKA Jindřich, VOMASTEK Daniel.