19.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

13. D. Čížek , 29. P. Bílek , 43. P. Uhlík , 45. P. Uhlík , 67. P. Slovák , 69. P. Bílek (p.) , 71. D. Čížek (p.) , 82. P. Uhlík , 88. P. Uhlík - 10. F. Lembacher
0

Souboj dvou celků z odlišné strany v tabulce dopadl lépe pro výše postavené a to celek TJ Sokol Lipová, který doma nasázel devět branek, teď už poslední Chodovské

První poločas v režii domácích

V sobotním dopoledni si na hřiště v Lipové našlo cestu pouhých třicet platících diváků, kteří se rozhodně nenudili a domácí hráči jim připravili neskutečných devět branek. Start zápasu ale vyšel lépe hostující Staré Chodovské, která vstřelila první branku zásluhou Filipa Lembachera, který využil chybné rozehrávky domácích a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. Domácí hráče to ale nezlomilo a přispěchali s rychlou odpovědí, když o tři minuty později vyrovnal stav zápasu Daniel Čížek 1:1. Domácí se postupem času začali více dostávat do zápasu a využili několika chybných rozehrávek soupeře a přidali další branky. Ve 29. minutě se prosadil Petr Bílek a poslal tak svůj tým poprvé v zápase do vedení 2:1. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 2:1 do kabin, tak přišla chvíle Pavla Uhlíka, který vstřelil ještě dva góly, první dal ve 43. minutě a ten druhý stihl ještě před hvizdem rozhodčího a v poslední minutě první půle navýšil náskok svého týmu na 4:1.

Ve druhém poločase domácí přidali bůra a zesměšnili Chodovskou

Opaření hosté se z prvního poločasu nevzpamatovali a ve druhé půli už to byl jenom jeden tým, který režíroval celý průběh zápasu. V 67. minutě se trefil Pavel Slovák, který navýšil na 5:1. O dvě minuty později kopali domácí pokutový kop, který s přehledem proměnil Petr Bílek 6:1. A o další dvě minuty měli domácí hráči další možnost pokutového kopu, ke kterému se tentokrát postavil Daniel Čížek, který se také nemýlil a navýšil na 7:1. Poté přišla zase koncovka zápasu, o kterou se postaral znovu Pavel Uhlík a tak jako v první půli přidal další dvě branky. První branku dal v 82. minutě na 8:1 a druhou přidal v 88. minutě, kdy zasadil konečnou tečku zápasu na 9:1. Domácí si tak ve druhém poločase zastříleli a pohráli si s odevzdaným týmem Chodovské, která se po vysoké výhře posunula opět na poslední místo v tabulce, kde je o skóre horší než Studánka.

TJ Sokol Lipová
Petr Hynek: „Do utkání jsme vstupovali s respektem ke zlepšeným jarním výkonům hostujícího týmu a se snahou potvrdit vítězství z minulého kola. Přestože jsme prohrávali, když hosté potrestali naši chybnou rozehrávku, pomohla nám brzká odpověď. Do poločasu se nám podařilo vstřelit další tři branky většinou po rychlých protiútocích po ztrátách v rozehrávce soupeře. Vydrželi jsme v pohybu i druhý poločas a soupeř postupně s narůstajícím skóre rezignoval. Hráli jsme s chutí a odměnou nám bylo vysoké vítězství. Ocenění zaslouží všichni hráči.“

D. Mencl [-] - P. Slovák [-] , P. Uhlík [-] , M. Hurtoš [-] (64. K. Irlweg [-] ) , T. Setnička [-] , D. Čížek [-] , J. Musil [-] , M. Tůma [-] , J. Žahourek [-] (77. V. Břinčil [-] ) , P. Bílek [-] (72. J. Luňák [-] ) , P. Mezera [-]