19.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Habartov hodil po Jáchymovu rukavici a zaslouženě bere všechny tři body

0

Souboj dvou celků z horní poloviny tabulky dopadl lépe pro domácí Habartov, který nedopustil, aby se před něj v tabulce posunul Jáchymov

Dvě rychlé branky domácím hodně pomohly

Krásná divácká účast stopadesáti diváků sledovala zápas mezi domácím Habartovem a hostujícím Jáchymovem. Od prvních minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to mužstvo domácích, kteří se prosadili hned v osmé minutě, když poslal svůj tým do vedení 1:0 Daniel Houdek. O tři minuty později se mohli domácí radovat podruhé, když se trefil Milan Plechatý, který navýšil na 2:0. Po dvou vstřelených brankách jakoby domácí zalezli a začala dvacetiminutovka hostujícího týmu, kterému se však z vytvořeného tlaku gól dát nepodařilo a tak se ke slovu zase přihlásili domácí, když se podruhé v zápase trefil Milan Plechatý a navýšil tak skóre zápasu na 3:0. Do konce poločasu už se nic zásadního nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí hráče.

Druhá půle v poklidném tempu a domácí přidali další dvě branky

Do druhé půle se domácím vstupovalo s klidným svědomím, protože vedení 3:0 se dá málo kdy ztratit a tak to taky na hřišti vypadalo, domácí si zápas hlídali a přidali ještě dvě branky. O první branku druhého poločasu se postaral v 75. minutě svým druhým gólem Daniel Houdek a navýšil na 4:0. Konečnou tečku zápasu zasadil Milan Plechatý, který svým třetím gólem dovršil svůj hattrick a dal poslední gól zápasu na 5:0. Habartov tak Jáchymovu vrátil porážku z podzimu, když doma Jáchymov vyhrál 6:0, tentokrát se to otočilo a zaslouženě zvítězil domácí Habartov.

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Ze zápasu jsme měli určité obavy, Jáchymov pro nás v posledních letech představoval soupeře, se kterým se nám vůbec nedaří. Stačí se jen podívat na výsledek z podzimní části, kdy jsme prohráli hrozivým výsledkem 6:0. Tentokrát jsme se Jáchymova nezalekli a od prvních minut jsme diktovali tempo hry. V prvních deseti minutách jsme se prosadili hned dvakrát, což nás velmi uklidnilo. Jáchymov se sice snažil, ale tentokrát museli uznat, že jsme byli nad jejich síly. Výsledkem jsme jen potvrdili dobrou formu z posledních týdnů.“

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich: „V jedenácté minutě už jsme prohrávali 2:0 a to už se potom hraje špatně, ale za stavu 2:0 jsme měli dvacetiminutovou převahu, kterou jsme ale v gól neproměnili a těsně před koncem poločasu jsme dostali další gól a bylo po zápase. Soupeř nám vrátil porážku, když jsme je porazili na podzim 6:0.“

L. Trpišovský [-] - T. Tamajka [-] , P. Formánek [-] (66. V. Tichý [-] ) , D. Houdek [-] , M. Richter [-] , M. Plechatý [-] , J. Křepela [-] , P. Bufka [-] (46. M. Tancl [-] ) , L. Tamajka [-] , T. Ady [-] , M. Janík [-]