18.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Ostrov zase naděloval, tentokrát to schytal silný Kynžvart

12. T. Wolf , 45. P. Klaus , 47. M. Rašman , 56. P. Klaus , 85. T. Wolf
0

Ostrov v jarní části do dnešního zápasu nadělil svým soupeřům neskutečných 21 gólů a získal tak deset bodů z možných dvanácti. Jeho sérii se pokusil prolomit Kynžvart, kterému se v jarní části vůbec nedaří a před domácími fanoušky chtěl napravit nepovedený začátek druhé poloviny sezóny

Ostrov začal výborně a hned ve dvanácté minutě šel do vedení

Pouhých patnáct diváků si našlo v sobotní odpoledne cestu na fotbalový stadion v Kynžvartu. Od prvních minut bylo vidět, kdo že to dorazil na hřiště v Kynžvartě a první tým tabulky Ostrov působil velmi jistě a hned ve dvanácté minutě se mohl radovat z prvního gólu, když hostující Koudelka nasadil domácím několikery housle a naservíroval míč před bránu Tomáši Wolfovi, který nezaváhal a poslal svůj tým do vedení 0:1. Poté se domácí trochu vzchopili a začali taky útočit, vytvořili si několik brankových příležitostí, ale gól se jim dát nepodařilo. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 0:1 pro hosty, tak domácí nešťastně odkopli míč do rozhodčího, od kterého se míč odrazil na kopačky Petru Klausovi, který krásnou střelou vymetl šibenici a bylo to 0:2. To byla poslední věc, která se v první půli stala a šlo se do kabin.

Začátek druhé půle začal Ostrov opět skvěle a hned po dvou minutách přidal třetí gól

Kdo očekával, že nastane tlak domácích a že se pokusí s výsledkem něco udělat, tak se musel hodně mýlit, protože neuběhly ani dvě minuty druhého poločasu a domácí lovili míč ze sítě potřetí, když se uprostřed hřiště prosmýkl mezi hráči Martin Rašman, který se tak dostal až před bránu domácích, kde byl faulován, ale i s faulem se mu podařilo dotlačit míč až do brány 0:3. V 56. minutě to byli opět hosté, kteří se gólově prosadili a to zase po akci Wolfa, který nahrával opět Petru Klausovi, který se nemýlil a podruhé v zápase skóroval na 0:4. Utkání se po gólu mírně uvolnilo a Ostrov si v poklidu kráčel za třemi body. V 85. minutě se hostům podařilo vstřelit ještě jednu branku, o kterou se postarali Blažej s Rašmanem, když kombinovali na levé straně a druhý jmenovaný připravil lahůdku Tomáši Wolfovi, který svým druhým gólem uzavřel gólový příděl. Hosté z Ostrova si tak zaslouženě odváží všechny body.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Dostali jsme bůra, byli to mladí kluci, který nás rozběhali a neměli jsme moc šancí. Ostrov byl lepší a zaslouženě vyhrál. Nám chyběli tři hráči, ale to nic nemění na situaci. Měli jsme nějaké šance, ale nic jsme nedali,“

FK Ostrov B
Petr Wolf: „Výhře jsme šli od začátku naproti a ujali jsme se brzy vedení, ale domácí nesložili zbraně a hrozili zejména ze standardek a rohů. Když šlo ale něco na bránu, tak byl v bráně jistý Vaněček. Asi rozhodl gól na konci první půle a gól co jsme dali hned v úvodu druhého poločasu, potom už domácí rezignovali. Vítězství si cením i proto,že jsme hráli ve stejný čas s A-týmem a museli jsme rozložit síly a to se povedlo a oba zápasy vyhráli.“

M. Zadňančin [-] - P. Bušek [-] , T. Hrdonka [-] (49. D. Buček [-] ) - J. Fehnl [-] , R. Weiser [-] - M. Kysilka [-] (59. L. Hladký [-] ) - L. Křepský [-] , J. Loucký [-] , M. Mázdra [-] , T. Boháč [-] , D. Tunder [-] (53. O. Kucik [-] )