15.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Chvalikovice doma nezaváhaly

0

Úroveň zápasu odpovídala tomu, že se jednalo o první jarní duel. Na obou stranách byla řada nepřesností,
chyb, nedorozumění a z toho plynoucí nervozita. Špatné počasí a kluzký terén úrovni také nenahrávaly.

Převaha domácích

První poločas se nesl ve znamení převahy domácích Chvalíkovic, které se usadily na polovině soupeře, vytvořili si i nějaké šance, které většinou zahazovali. Naopak Deštné mohli dát v závěru poločasu z brejků gól, kdy Kachtík ve vyložené šanci přestřelil. Pouze jediná střela domácích našla cíl a díky Košťálově střele z 27. minuty poločas skončil 1 - 0.

Zmařené šance

Druhá půle začala obrovskou šancí domácích. V 1. minutě "dokázali" přestřelit po vyražené střele hostujícím brankářem z malého vápna prázdnou branku. A začalo ze strany domácích trápení a čekání na druhý uklidňující gól, která přišel. Jinak druhý poločas už byl vyrovnanější než ten první a i hosté zahrozili z několika brejků, ale jejich koncovka byla dosti žalostná. Vysvobození a uklidnění pro domácí přinesl až druhý gól z přímého kopu v 73. minutě kdy se prosadil Lazecký .

TJ Sokol Deštné
Pekárek Zbyněk (trenér): Kluky musím pochválit za velkou bojovnost a hlavně je třeba vyzdvihnout vynikající výkon Kamráda, který zaskočil za naší zraněnou brankářskou jedničku.