ČECH Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březová - Slavkov B 4:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Chlebičov B - Skřipov 6:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Hněvošice - Závada 5:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Opabrum - Chlebičov B 1:7 (0:3) 21.10. 14:30 -
Sudice - Hněvošice 3:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Štáblovice - Bohuslavice 4:3 (3:1) 14.10. 15:00 -
Skřipov - Raduň 1:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Kozmice B - Stěbořice 2:4 (2:2) 30.09. 15:00 -
Chuchelná B - Šilheřovice B 5:0 (3:0) 17.09. 15:30 -
Jakartovice - Štáblovice 0:7 (0:5) 03.09. 16:00 -
Služovice - Chlebičov B 1:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Suché Lazce - Dobroslavice 1:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Hněvošice - D.Benešov B 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Melč - Otice 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Služovice - H.Lhota 5:1 (3:1) 13.08. 17:00 -
Štáblovice - Kozmice B 6:3 (2:2) 12.08. 16:00 -
Dobroslavice - Raduň 2:0 (0:0) 10.06. 16:00 -
Darkovičky B - Hněvošice 6:0 (2:0) 28.05. 15:00 -
Těškovice - Vávrovice 3:3 (1:2) 20.05. 16:00 -
Brumovice - Kylešovice 1:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Otice - Brumovice 3:3 (1:2) 29.04. 16:00 -
Sudice - Hněvošice 8:1 (5:0) 23.04. 16:00 -
Budišovice - Stěbořice 3:3 (1:2) 16.04. 16:00 -
Palhanec - Slavkov B 0:4 (0:0) 15.04. 16:00 -
Chvalíkovice - Komárov 1:3 (1:1) 02.04. 15:30 -
Budišovice - Litultovice 0:6 (0:3) 26.03. 15:00 -
Kozmice B - Šilheřovice B 4:3 (4:1) 29.10. 14:30 -
Budišovice - Těškovice 2:6 (1:3) 23.10. 14:30 -
Palhanec - Hradec B 3:1 (1:0) 22.10. 14:30 -
Štítina - Stěbořice 1:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Háj B - Skřipov 5:2 (2:1) 09.10. 15:00 -
Suché Lazce - Dobroslavice 1:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Služovice - Chvalíkovice 3:2 (0:1) 02.10. 15:00 -
Brumovice - Slavkov B 3:3 (2:2) 01.10. 15:00 -
Těškovice - Jakartovice 8:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
H.Lhota - Skřipov 2:5 (1:2) 17.09. 15:30 -
Těškovice - Vřesina 2:2 (1:1) 10.09. 16:00 -
Chlebičov B - Chvalíkovice 3:2 (0:2) 04.09. 15:00 -
Melč - Větřkovice 2:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Služovice - Skřipov 1:1 (0:1) 21.08. 16:30 -
D.Benešov B - Stěbořice 2:3 (2:1) 14.08. 17:00 -
Chlebičov B - Skřipov 2:0 (1:0) 18.06. 14:00 -
Bělá - D.Benešov B 3:1 (1:1) 12.06. 16:00 -
Bolatice B - Kobeřice B 8:3 (4:2) 11.06. 17:00 -
Vřesina - Píšť 1:1 (0:0) 08.06. 17:00 -
Dolní Životice - Štítina 3:0 (1:0) 05.06. 10:00 -
Dobroslavice - Hrabyně 1:4 (1:2) 04.06. 17:00 -
Vávrovice B - Budišov B 1:6 (1:2) 29.05. 17:00 -
Vřesina - Štítina 3:3 (2:1) 22.05. 15:00 -
Štěpánkovice B - Kozmice B 3:5 (3:2) 18.05. 17:30