18.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Drama až do posledních minut !

0

Při velmi nepěkném a nefotbalovém počasi se odehrál duel Strašic s Těškovem.Týmy s uplně jiného konce tabulky se proti sobě postavili a chtěli předvěst co vnich je. Těškov chtěl nabrat nějaké body , aby se přiblížil středu a Strašice si chtěli ujistit postupovou přičku.Duel to byl ač nečekaně vyrovnaný, ale nakonec šel přece jen vidět tabulkový rozdil. Minulý zápas dopadla 4:0 pro strašíce, takže je pravda , že Těškov měl co vracet a snažil se velmi bojovně !

Domáci lepším týmem

Do sobotního utkání domáci vstoupil aktivně a v 6 minutě se jim to vyplatilo, to když domáci Michal Šípek přesně zpracoval přimý kop od Šimona Hutra a dokázal skorovat a posla , tak svůj tým do vedení 1:0.Domáci dál aktivně napadli, tlačili a vytvářeli si akce.Všechna snaha se jim vyplatila ve 29 minutě , to když muž zápasu Šimon Huttr dokázal po hezké individuálni akci skorovat a poslal tak svůj tým na odskok 2 branek.První poločas , ta skončil 2:0 pro domáci

Souboj na ostří nože !

Ve druhé půli začali hosté velmi aktivně, ale jako první se dokázali do zajímavé šance dostat domáci a to když běžel domácí Šípek sám na brankáře, ale neproměnil svojí šancí a tak byl stav zápasů nezměněn.Druhá půle Strašicím nevycházela a těškov začal čím dál více hrozit a v 57 minutě to dokáazali dotahnout do konce a to , když se k míči dostal Marek Lišák , který si ráno správně nazul kopačky a tak se nemílil a snížil na 2:1.Domáci si řekli, že musi za výsledek zabojovat a v 69 minutě svou snahu proměnili po hezké kolektivní práci stal na konci opět Šimon Huttr, který věděl co děla a tak se domáci dostali opět na rozdíl dvou branek.Ovšem 3 minuty se povedlo Cheznovicím snížit na 3:2 zásluhou Daniela Šeterle a bylo zaděláno na drama.Hosté ač bojovali jak chtěli , tak s výsledkem už nešlo pohnout a domáci si tedy svůj jednobrankový náskok pohlídali a zvítězili 3:2.

TJ Spartak Strašice
Zdeněk Rolinec: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepším týmem a zaslouženě jsme vedli a první poločas suveréně ovládli. Druhej poločas z naší stránky bylo zklamání a Těškov nám zatápěl a díky bohu jsme vyhráli a to je pro nás nejdůležitější. Teďka se musíme důkladně připravit k dalšímu utkání, které hrajeme na Břasích a tam to bude dost těžké utkání

FC Těškov
Luboš Hrabák: V sobotní duelu bylo počasí hrozné, mrholeni a zima udělali své.Odehráli jsme dobrý zápas a čekali , že bude soupeř lepši díky své pozici v tabulce , ale dokázali jsme s nimi bojovat , ale dělali jsme chyby a padla branka díky neštastné chybě v obraně a poté už jsme se nedokázali vzpomatovat.Hodně se fandilo a rozhodči předvedl dobrý výkon a šlo vidět , že má zkušenosti ač na jednu hrubku.

R. Paur [-] (46. M. Stenzel [-] ) - P. Klír [-] (74. D. Císařovský [-] ) , J. Hrách [-] (67. M. Laho [-] ) , F. Lučka [-] , Š. Huttr [-] , V. Šlapák [-] (85. Z. Rolinec [-] ) , M. Huttr [-] , J. Sommer [-] (48. J. Sovadina [-] ) , J. Vildmon [-] , M. Šípek [-] , R. Štych [-]