21.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lídr z Karlových Varů neponechal nic náhodě

0

První tým v tabulce Karlovy Vary B nadělil jedenáctému týmu z Bečova 6 branek v utkání.

Na domácím hřišti postavil trenér Martin Matějček opět mladý tým.  Bylo jen otázkou času kdy tito mladíci střelí nějaký gól. Již ve 13 min. se do hostující branky, kterou hájil Pavel Psohlavec trefil Daniel Slakoper.  Po této střele se však hostující branka na chvíli uzavřela. Obě strany si sice vytvořili několik šancí, ale gólmani zatím odolávali. To se však změnilo po dvou vydařených akcí domácího týmu, kdy se ve 39. a 40. min. za domácí tým trefil Milan Bartoš. Stav utkání po 45 minutách byl zatím 3:0 pro Béčko Varů.  Hlavní rozhodčí Jáchym Sapoušek neudělil v prvním poločasu žádnou kartu.

Druhý poločas lépe začala domácí omladina, kdy svojí aktivitu zúročili v 50.min. střelou Patrika Bitmana.  Stav utkání 4:0. V průběhu druhého poločasu oba trenéři vystřídali pár hráčů.  Karlovy Vary byly lepším týmem než hostující hráči Slavoje Bečov. Své brankové skóre Vary ještě navýšily po vydařených akcích, kdy se v 74. min. po trefě Patrika Bitmana zvedlo skóre na 5:0 a poslední gól v tomto jednoznačném utkání střelil v 75.min. domácí kapitán a útočník Michal Holcman. Stav utkání byl konečných 6:0. Do konce tohoto utkání se již nic výrazného nestalo a Vary si opět připsaly 3 body za své vítězství.