18.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Potůčky jsou zklamané

53. J. Poliščuk , 57. P. Malý , 72. M. Šípek - 11. R. Dyk (p.) , 20. J. Tulák , 65. R. Dyk
0

Výhra v tomto zápase by pro Potůčky znamenala posun v tabulce o jednu příčku. Šance na to domácí měli, avšak nedokázali je proměnit a ještě k tomu se ocitli v blbé situaci, kde prohrávali 0:2. Zápas museli otáčet, což se jim částečně povedlo a ze zápasu si odvážějí bod, který ovšem na posun v tabulce nestačí.

Přísná penalta

Za krásného počasí se proti sobě postavily dvě velmi vyrovnané jedenáctky, kterým šlo o místo v tabulce. Začátek zápasu se lépe povedl hostům. V 11. minutě hosté přešli do útoku, ve kterém se dostali až do vápna soupeře. Ve vápně se snažil prolomit domácí obranu Roman Dyk, kterému se do cesty postavil domácí obránce. Tento zákrok byl přísně posouzen jako faul, po kterém zpravidla následuje penalta. Dyk Roman pokutový kop proměnil a poslal hosty do vedení. Ne dlouho po první brance hosté přidali další. Tentokrát domácí obrana trochu zaspala a nechala dostatečný prostor Jindřichu Tulákovi, který toho dokázal využít a z vápna vyslal střelu, která se zatoulala k levé tyčce a hosté vedli 2:0. Domácí celý poločas hrozili a hrozili, ale branku vstřelit nedokázali. Trápili je neproměněné úniky a dobrý sadovský brankář Evžen Novák.

Rychlý zvrat

Do druhého poločasu vtrhli domácí s velkou parádou. Za patnáct minut nepříznivý stav 0:2 srovanli na 2:2 a dostali se zpátky do zápasu, ze kterého by šlo vytřískat tři body. První gól domácích padl po vyslaném centru, který směřoval do vápna, kde zůstal a po chvíli domácí slavili. Jiří Poliščuk míč usměrnil správným směrem. Gól na 2:2 padl po rychlém úniku Petra Malého po straně. Domácím krásný zvrat pokazil smolný gól z rohového kopu. Hosté rozehrávali rohový kop, který domácí obrana zdánlivě zlikvidovala. Avšak míč se smolně odrazil k soupeři, který nekompromisně zavěsil a Potůčky opět prohrávaly, ale nevzdaly se a ve svém snažení vytrvali. Snažení jim přineslo v 72. minutě ovoce, kdy stav srovnal Šípek Miroslav, po rychlé akci. Potůčky do konce zápasu vyvíjeli na Sadov veliký tklak, ze kterého však nadokázaly nic vytěžit a zápas skončil nerozhodně 3:3 a Potůčky se musejí spokojit s pátou příčkou.

TJ Potůčky
Ladislav Mrázek: Dneska nás prohra velmi mrzí. Opravdu jsme se chtěli umístit výš. Sice to mohlo dopadnout i hůř, ale tento výsledek nám nijak nepomohl.