15.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Sadov spasil jeden hráč.

13. R. Dyk , 48. R. Dyk , 80. R. Dyk - 36. T. Koch , 67. M. Kakeš
0

Napínavý duel skončil výhrou pro domácí. První poločas hosté svého soupeře dost převyšovali. Ovšem v druhém poločase byli oslabeni o jednoho hráče a byli nuceni dohrávat zápas v deseti. To se velmi projevilo a hosté podlehli.

První poločas nemá vítěze.

Do zápasu lépe vstoupili hosté. Svého soupeře převyšovali a drželi ho pod tlakem. Přes lepší výkon hostí první gól vstřelili domácí. Autor všech tří gólu svojí kanonádu začal ve 13. minutě. 46-ti letý Dyk Roman předvedl krásné sólo, přešel přes tři hráče a úspěšně zakončil. Hroznětín pokračoval ve svém tlaku a snažil se vyrovnat. Vyrovnávací branka přišla ve 36. minutě, kdy po přečíslení Koch Tomáš uklidil míč do branky Sadova. První poločas nám o vítězi nic neprozradil a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Vše by asi vypadalo jinak.

Vše by asi vypadalo úplně jinak, kdyby do druhého poločasu hosté nastoupili v plném počtu. Bohužel hroznětinský svěřenec musel ze zápasu odstoupit kvůli neodkladné práci. Toto oslabení se projevilo hned na začátku poločasu, kdy domácí tři minuty po začátku vstřelili gól na 2:1. Autorem byl opět Roman Dyk. Hosté se nevzdali a na chvíli zapomněli, že hrají v deseti a vstřelili vyrovnávací branku. Centr z pravé strany hřiště využil hlavou Kakeš Martin. Ke konci zápasu byla ztráta jednoho hráče velmi znát a hostům už docházeli sily. V 80. minutě uzavřel skóre a hattrick Dyk Roman . Po skrumáži v brankovišti míč skončil v bráně hostů.

TJ Olympie Hroznětín B
Petr Zahrádka: Myslím, že jsme si vítězství zasloužili. Škoda, že jsme byli nuceni hrát druhý poločas v deseti lidech.